REKLAMA

"Chcecie zapisać Jana Pawła II do PiSu”. 601. Lista Przebojów TOK FM

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-03-10 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
18:36 min.
Udostępnij:

Mijający tydzień to dni zapoznawania się z dramatycznymi faktami i ustaleniami, tydzień wielkich emocji w debacie publicznej, i tydzień dyskusji o przekraczaniu granic, która to dyskusja sama w sobie nierzadko przekraczała granice - różne, nie mamy tu chyba wystarczająco dużo miejsca, żeby wszystkie te przekroczone granice wymienić. Nie wszystkie tzw. „mocne” cytaty zmieszczą się w tej Liście, w sprawie Jana Pawła II uznałem za najbardziej godną wyróżnienia wypowiedź Pawła Kowala, w sprawie tragicznej śmierci Mikołaja - wypowiedź prof. Błażeja Kmieciaka, przewodniczącego państwowej komisji ds., w uproszczeniu, pedofilii. Rozwiń »

Są też jednak tematy lżejsze, chodzi bowiem na przykład o wystąpienia Marka Suskiego, które, mniej lub bardziej, ale jednak na ogół bawią ale też o prawdopodobnie jedyną sprawę, w jakiej zgadzam się z Małgorzatą Gosiewską. Jedną z najbardziej nieprawdopodobnych rzeczy w kategorii „straszne i zarazem śmieszne” jakie znam jest cyrk, który na własny użytek nazwałem sobie, za Cyrkiem Monty Pythona, „a teraz coś z zupełnie innej beczki”. To oświadczenia poselskie, pozycja plenarnego posiedzenia Sejmu, jaka ma miejsce na koniec każdego praktycznie dnia takiego posiedzenia. Owszem, pojawiają się w tych wystąpieniach sprawy ważne i poważne. Ale znacząca część tych wystąpień powinna być pokazywana jako inspirujące uzupełnienie występów profesjonalnych stand-uperów. Więc ze wspomnianą wicemarszałek Sejmu zgadzam się, że oświadczenia poselskie są momentami nie do przecenienia.

Słuchaj, głosuj, możesz też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA