REKLAMA

Sport360: Kto dostanie się do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów?

TOK360
Data emisji:
2023-03-15 19:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
05:59 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Unknown speaker 67 Rozwiń » Informacje sportowe. Unknown speaker 66 Dobry wieczór i Jastrzębski węgiel półfinale siatkarskiej ligi Mistrzów reważowy mecze ćwierci nałowy z niemieckim v b frydrik sapen jeszcze się nie skończył, ale wicemistrzowie Polski przed tygodniem wygrali 30 teraz prowadzą 2 dosera i są już pewnie awansu pierwszą partię wygrali do 14, a drugą do dwudziestą. Jutro o półfinału zagra za aksakęrzynkoźle, obrońcy trofeum wygrali u siebie 3 do 2 zittasem trenttino i będą bronić tej z znaczki na wyjeździe. Kolejny świetn meczy dziesiątek i efektowne zwycięstwo Polka zameldowała się w ćwierćci na, ale w indiia welsy powy wygranej nad Brytyjką mą raddokanu 6361 jutro półfinał liderka światowego rankingu zagra z rumunkką solaną krystową, która niespodziewanie ogrła rozstawoną z piątką francuska Karolin ggarsje 644675 pozy skoszkowie chcą szybko wymacać z pamięci wczorajszy konkursy cyklu ar rwilli. Ameryka, więc to był piętnasty dawi Kołacki dziewiętnasty Aleksander zniszczą Piotr żyła i Paweł Wąsek zali miejsca w trzeciej dziesiątce szansę na rehabilitację będą mieli dziś, bo przed nami prolog przed jutrzejszym konkursem. Chyba, bo w lile Hamer mocno wieje, jak wyjaśniował rozs raporcieorcie ten Polski skoczków thmaase turnbiichler gorszych wyników nie można tłumaczyć i zmęczeniem.
Rozmówca 1
Jajadałem pod ja w ja tak są zmęczeni, ale musimy się podnieść i ruszyć do przodu, bo warunki dla każdego zespołu są takie same, musimy z powrotem skupić się na pracę i wynikach i mam nadzieję, że kolejny konkurs zaczniemy znowu porcie energii.
Rozmówca 2
Ja są fundonły wpływ mole, czyli o dzisiejszy prolog przesunięto z dziewiętnastej 15 na dwudziestą, ale jeśli będzie mocnoiało, to zostanie przeniesione na jutrzejsze przedpołu południe dzisiaj wieczorem poznam ostatnich ćwierć na listów piłkarskiej ligi Mistrzów blisko awansu są reall Madryt i na polii. Wczoraj do najlepsze ósemki awansowały menchester cicity i intermedionalnym więcej o czeempiąst już za chwilę w TOK 360 słowieka il kilka suchecy zwyciężyła w soudeu wandorze w ostatnim w tym sezonie zjeździe alpejńskiego Pucharu świata małą krysztaową kulę w tej konkurencji zapewniła sobie już wcześniej Włoszka soofia godżia, która dziś była druga. Trzecie miejsce zajęła Szwajcar callera gulbechami, a ostatni zjazd alpejczykówpad łupem Austriaka winnsenta krichmajera drugi był Niemiec ROM Bauma naii jego rodak andra sezaander małą krysztaową kulę zgarnął Norweg Aleksander omo te kilde, który dzisiaj zajął szóste miejsce. Unknown speaker 67
Rozmówca 3
Tak, rzeczywiście Real medrityjnapolli poczytujesz sobie jako faworytów dzisiejszych meczów ligi Mistrzów odpowiednio z liverpole mijatractem frankfurrt. Unknown speaker 66 No chyba nie może być inaczej 5 do 2 wygrałl, ale w liverpololu z kolei napolli wygrało za in tractem frankfurrt 2 do zera z ciekawostek na Poli przesy całe sezon AmA kapitalny idzie po pierwsze, mistrzostwo od prawie 40 lat we włoskiej Serie, a, a nie przegrało żadnego meczu 0 do 2 w ogóle 2 ramkami, więc musiałby się wydarzyć cud, a intrat oczywiście w europejskich bucharach ma bardzo ładny oblicze, ale nie przesadzałbym, że na tyle jest to mocny zespół, który mógłby napsuuć krwi Napoli, jeśli chodzi o reallmadryt z liverpuem, treneiur ganglop, powiedział, że już 3 tygodnie temu, że w kwestia awansu jest rozstrzygnięta, ale dziś słuchałem jego konferencji prasowej, powiedział, że nawet jeśli jest 1% szansy na to, że mecz się ułożę, także będzie można awansować. To oni postarają się zrobić wszystko, żeby to zrobić jurgaankoza powiedział, że chciałby wygrać. To spotkanie wierzę, prawdopodobnie, jakby jest poodpadnie, ale fajnie byłoby się pożegnać, wygrywając na E stadion Sant jak bernabełu w Madrycie z Realem. No szkoda, że te wyniki pierwsze tak się ułożyły, bo to trochę odbiera nam emocje przy dzisiejszymi meczami. Ja oczywiście mam nadzieję, że one będą, ale to raczej się nie wydarzy tak.
Rozmówca 3
Ja sobie pomyślałem, że nie takie rzeczy w lidze Mistrzów widzieliśmy o nie takie, chociaż z drugiej strony rzeczywiście te zaliczki wyglądają na niezwykle bezpieczne, a propos tego, co widzieliśmy w lidze Mistrzów, to wczoraj widzieliśmy koncert naprawdę koncert rlinga hallanda i aż trochę żal, że on został zdjęty w 2/3 meczu wczoraj. Unknown speaker 66 No Pep gwardiona popsu nam zabawę i popsłu chyba ją wszystkim kibicom i szkoda, bo kwestia awansu rozstrzygnięta mecz rozstrzygnięty znakomity norweski napastnik ma na koncie 5 golim, a więc jest trzecim piłkarzem, który do tego dokonał po adiano nie poluzie adiano i po oczywiście leomesim no i po co tak naprawdę ja rozumiem, że można go oszczędzać na mecze ligowe, że są ważniejsze kwestie, ale chyba i halant był rozczarowany i kibice byli rozczarowani wębie, tak się często robi, że zawodnik nie wiem ma tam 70 punktów i tengosaada na ławce pokazujący, że ważnieniejszy jest wynik nie jesteś większy od klubu, ale szkoda, więc myślę, że 2 osoby chciały nam bardzo poczuć ten mecz. To jest sędzia tego spotkania, który moim zdaniem wypaczył tę rywalizację. Jasność powie 70, gdzie wypaczył, ale ten mecz mógł zupełnie inaczej wyglądać po pierwsze, karny i ręka widmo po drugie, fał Edersona poza pole karnym kwalifikującej się na naczelnloną kartkę i pewnie się ze mną zgodzisz. To mógł być zupełnie inny mecz, ale tak szkoda no halant przechodzi do historii, ale mógł być tym jedynym z 6 bramkami na koncie i tego na pewno będziemy żałować.
Rozmówca 3
Powiem ci, tak to był Meb zerbelibsk, bo ja zapomniałem tego dodać, powiem ci tak tłumaczenie, że 70 zostało wypaczony, to mi Pa mnie trochę blasu, a nie ligą Mistrzów mimo wszystko. Unknown speaker 67 Unknown speaker 66 No to ja co ja mam powiedzieć, no ja oczywiście wierzę w to, że będziestercity i tak by to wygrał, ale jednak, gdyby było 0 do zera adercą, dostał czerwoną kartkę. No to jednak o innym meczu, byśmy mówili w jego dalszej perspektywie. No dziś możemy gdybać, oczywiście meczę tercit jest lepszy i w tym meczu i na papierze i w dwu meczu nie ma co do tego żadnej dyskusji po prostu uważam, że odebrano mu na pewnym etapie szanse rywalizacji. Szkoda.
Rozmówca 3
A z tym halandem to przypomina mi się mecz słynny Niemcy Brazylia do mundialu w Brazylii, gdzie Niemcy dostali w przerwie taki sygnał, żeby już odpupuścić tym brazylijczyką, więc może pepgwardiola po prostu odpuścił trochę erbelipsk. I dlatego zdjął erlinga hallanda spojrzy. Unknown speaker 66 Przecież dalej strzelali tylko już bez niego.
Rozmówca 3
No tam wtedy w Rio de Janeiro to chyba było też dalej strzelali, ale już trochę mniej Michał Waszkiewicz bardzo ci dziękuję, to był sport 360 czas na prognozę. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA