REKLAMA

Pomnik Lecha Kaczyńskiego w Lublinie, a właściwie wielka ściana. Budowa trwa. Są też skargi do WSA

Twój Problem - Moja Sprawa
Data emisji:
2023-05-29 19:20
Czas trwania:
27:17 min.
Udostępnij:

Romawiamy z Martą Kurowską,miejska aktywistką i mieszkanką pobliskiego apartamentowca, jedna z tych, które złożyły skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na procedurę budowy pomnika. Rozwiń »
To fundatorka i prezeska fundacji tu obok, aktywistka miejska. Działa na rzecz poprawy jakości życia w mieście i włączania mieszkańców w proces podejmowania decyzji, które ich dotyczą. Dba o obecność kobiet w debacie publicznej i włączanie osób starszych w społeczno-kulturalne życie miasta. Bierze aktywny udział w życiu kulturalnym Lublina, stale się uczy. Działała w Forum i Radzie Kultury Przestrzeni, Radzie Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, Forum Kobiet Lublina i w Radzie Dzielnicy Wieniawa.
Wymyśla i koordynuje praktycznie wszystkie projekty, w tym największy i najważniejszy "Miasto dla ludzi - lubelskie standardy infrastruktury pieszej". Od wielu lat prowadzi adresowane do starszych mieszkańców "Spotkania... na Wieniawie", szefowa Porannego Domu Kultury, do którego zaprasza już piąty rok. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TWÓJ PROBLEM - MOJA SPRAWA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA