REKLAMA

Sport360: Iga Świątek wygrała z amerykańską tenisistką w drugiej rundzie wielkoszlemowego French Open

TOK360
Data emisji:
2023-06-01 19:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
04:40 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu

Rozwiń » Informacje sportowe.
Michał Waszkiewicz, jest zapraszam nerwowy początek i świetny koniec meczy gisiątek w drugiej rundzie wręcz open był niemal identyczny jak pierwszy Polka znów wygrała 64 i 60 tym razem z Ameryką cleiry LO liderka światowego rankingu zdradziła po spotkaniu, że ten mecz był nieco bardziej wymagający, ale do warunków w Paryżu powoli się przyzwyczaja.
Jeśli chodzi o wiatr, to na pewno z każdym kolejnym dniem coraz łatwiej mi się tego przyzwiczajeliśmy, mimo tego, że jak treningi to nie wie, tak na tych bocznych kortach i narzędziła. Więc na pewno jest to wymagające i no po prostu trzeba w pewnym sensie przygotować się do niektórych projektów, walcząc przeciwko też w swojej intuicji, bo naszemu odpowiada nam, że ta piłka wyląduje w innym miejscu, a jednak jest inaczej, ale tak dzisiaj było łatwiej.
Więcej o meczu za chwilę prosto z Paryża OP powiem Przemysław pazowski. Ja dodam, że to drugiej runddy debla awansował, dziśan Zieliński w parze z bonakijczykiem ugonysem, po potem jak pokonali Francuzów lukasapuje i Ryszarda gasketa 6462 leomesi żegna się z Paryżem samotnie spotkanie z klermą fud będzie ostatnim meczem argen wieńczyka w barwach parii są żeermeu informacje. Potwierdził dziś trener zespołu cristof galtiie co dalej besti ma na stole gigantyczny kontrakt z alchilai, być może śladami Cristiano. No Ronaldo przeniesie się do Arabii Saudyjskiej, drugi mecz i drugie zwycięstwo polskiej sitkarki udanie rozpoczęły turniej ligi narodów w antalii najpierw ograły Kanadę 3 do 2, a dziś pewnie pokonały Włochy czy do 1 jutro zespół stefanu lawariijgo zagra z Tajlandią, a w sobotę zmierzy się z Serbią. To była droga z nieba do o piekła polscy koszykarzy, grając na mistrzostwach świata 3 no 3 wygrali swoją grupę, mimo że zaczęli turniej od 2 porażek. Dziś jednak pokonali pod ogrywce Litwę 22 do 21, a potem ograli Belgię 21 do 15 tym samym wszystkie zespoły w grupie miały bilans 2 zwycięskich 2 porażek, ale Polacy mieli najlepszą średnią zdobywanych punktów dzięki temu od razu awansowali do ćwierćfinału.
Sport 360 i Przemysław kozowski łączymy się zatem z Paryżem Witaj Przemku.
Tak jestem, dzień dobry, chciałem się tylko powiedzieć na dzień dobry, że właśnie wychodziłem z to się mogli połączyć po tym meczu ii Świątek, bo konferencji i Świątek i tutaj tłum ludzi tłum ludzi stał. Zastanawiałem się, o co chodzi, o kogo oni tam dostrzegli. Ja to joh mek no udzielał wywiadu dla Eurosportu, czy on re jest przecież taki najsłynniejszy tenisista lat osiemdziesiąty genialny tenisista, ale też sam co z tego już się strasznie na korcie awanturował łamał rakiety, no i też trochę stąd jego popularność się ukrywajmy, bo nawet się filmu przecież dorobił jemu poświęconemu, więc takie te obrazki na co dzień na kortach garossa. Co chwilę ktoś, kto wielkie ślemy.
Wygywał wiatr i wysoka temperatura, to charakteryzuje tego tę edycję tej imprezy ta edycja wręcz open wspominała o tym Iga, ale widać, że ona ma dużo energii i że jakby niezależnie od tego, jakie będą warunki tego dnia. No to jest kolejne zwycięstwo.
Tak, ale to nie było takie łatwe i bardzo przekonujące zwycięstwo, znaczy oczywiście można się teraz zaśmieć z tego, co ja mówię, bo jak to niełatwe jak drugi sobie do zera, czyli ten kolejny bajgiel jest w kolekcji piekarni i Gina to wjazd pierwszy set to były męczarnie, a drugi dopiero był piekarnia. Jak to to dzisiaj napisałem, bo rzeczywiście taki mecz kopii pest kopił w cley z pierwszego spotkania z Krystyną bukseł, czyli z hiszpankąłodowskiego pochodzenia tam nie dość, że wynik bliźniaczy. No to też, jakby właśnie sposób tego meczu rozgrywania tego meczu, czyli liga innego wchodziła bardzo długo nie było to widowisko jakieś olśniewające dla publiczności robiła sporo błędów. Bodaj tam było 23 na koniec pierwszego seta, no i nagle w drugim już, jakby przyzwyczaiła się do warunków, po czym też mówiła na konferencji, to coraz bardziej się do nich przyzwyczaja. I już grała swój TENIS już klelu na korcie nie istniała. No i też taki miły obrazek na sam koniec tego meczy po takim on kort intergiczny wywiadzie po meczowym, który na głównym korcie obowiązkowo ze zwyczajem są zawsze przeprowadzane. To są 3 szybkie pytania, ale potem można było słyszeć takie początkowo nieśmiałe, a potem coraz bardziej gronge 100 lat od polskich kibiców, którzy też tutaj są no bo Iga wczoraj przecież obchodziła swoje dwudzieste drugie rodziny, więc dzisiaj pierwsze zwycięstwo i ale tylko patrząc na to, że pierwsze wieku lat.
22. No 2 bowody do świętowania dla kibiców. W związku z tym także. Bardzo dziękuję. Przemysław pazowski z Paryża w sporcie 360 już teraz czas, abyśmy sprawdzili przewidywania synoptyków. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA