REKLAMA

Sport360. Agnieszka Radwańska: Przeciwniczka dla Igi Świątek? Nie na tym turnieju

TOK360
Data emisji:
2023-06-05 19:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
04:26 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu

Rozwiń » Szymon Kępka z nami pozostaje, bo to sport 3.
60 WTA ponownie szymonię witam. No i wręcz open przed nami na gorąco.
No tak Iga Świątek rozpędzona na kortach Rolanda Garrosa ostatnie spotkania bez straty seta, więc tak naprawdę teraz być może to jest formalność, być może takie przetarcie przed jeszcze trudniejszymi rywalkami. No trochę nietrudno stwierdzić, że pierwsza rakieta w takiej formie będzie trudna do zatrzymania przez kogokolwiek na tym turnieju Iga Świątek zmierzyć jest eśą C tuórenko. To jest 60 też szóste miejsce w rankingu dabót je Iga oczywiście jest faworytką. No ale nie ma się tu, co oczarować pierwsza rakieta, zawsze tą faworytką, jest pewna wygrane Igi jest też Agnieszka Radwańska, która w Paryżu jest w ramach turnieju legend Rolanda Garrosa z nią z kolei rozmawiał reporter to kfem Przemek Pozowski, który jest na miejscu na kortach Rolanda garosa i trzymama ręka na pulsie.
To zacznę od tego, że obok stukają talerze, bo to stołówka kortów Rolanda Garrosa tutaj nam dziś organizator dyrektor dyrektord wśród nich m.in. tutaj przechodziła właśnie obok kim klajster z Gabriela Sabatini szeroko się uśmiecha gwiazda rad osiemdziesiątych i też udziela wywiadów hiszpańskim dziennikarzom. Natomiast oczywiście polscy byli ciekawi, co o turnieju na garossa ma do powiedzenia Agnieszka Radwańska przyjechała do Paryża, po raz pierwszy od 4 lat dużo się zmieniło sama mówi na kortach, bo przecież powstał dach na korcie Filipa szatiera wybudowany kort Simon matief oanżeeli, ale najpierw do rzeczy, bo jeszcze jest chwilę dosłownie przed meczem Igi Świątek się wszystko strasznie dzisiaj przedłużyło Iga Świątek oszłonimy zagrać z lesią córenko. No Agnieszka Radwańska mówi bardzo krótko na temat tego, czego się spodziewa potem spotkaniu.
Czego się spodziewam, myślę, że podobnego meczu jak też 3 pierwsze i nie sądzę, że to trwało, więc ja.
Godzinę, a dlaczego tak długo czekamy znaczy dziesiątek, bo wszyscy spodziewali się, że to będzie po południu szesnastej może siedemnastej. Ano, dlatego że już pierwszy mecz na korcie suzan, n GN, czyli mecze sarysorii bez torno z beti s hadasz mają trwał 3 godziny i 51 minut wygrała Brazylijka ostatecznie oczywiście po 3 settach. No i to spotkanie jeszcze zapytałem Agnieszki Radwańskiej. Znaczy.
Tak jak działam 2 nazwiska na korcie, to wiedziałam, że tam będą grać 3 godziny. No nie spodziewam się 4, ale to nazwiska, które zawsze grają tego typu mecze już nie mówiąc o soliwe inwestorą, prawda, która gra TENIS, które absolutnie różni się od każdego innego, a czy jest świeżką Ligii? Chyba nie na tym turnieju o może na innym mniejszym tak, ale chyba nie.
Tutaj natomiast turnieju męskim kończy się spotkanie, Runę kontra czy rundolo Agnieszka Radwańska. Już wczoraj miało okazję jedno ze spotkań zobaczyć na żywo podzieliła się też właśnie wrażeniami z tego, co zobaczyła na korcie, akurat tutaj w meczu Alka ras musetti.
Przeróżne tutaj akurat było meczyć dużo niespodzianek. Jak zresztą dużo nowe nazwisk i też wydaje mi się i w kobiecem jak i w męskim tenisieej tabelce wczoraj miałam okazję zobaczyć mecz muset jego SAKa razem. No to byłam faktycznie w szoku, jak no jak sprawni są ci goście i to tak naprawdę jak aleka raz tutaj ewidentnie dominuje jak na razie, bo no tutaj muset i który grał naprawdę bardzo dobrze ostatnie tygodnie i myślałam, że tutaj no będzie fajnych pięćsetów i będzie się działo i parę godzin będziemy tam siedzieć, a było zupełnie inaczej. Także myślę wydaje, że tutaj przy tym tenisie to absolutnie nie ma się na cokolwiek nastawiać, po prostu każdy mężczyzn zupełnie inna historia i tak naprawdę już po tym, co widziałam, już nie tylko tutaj, ale ogólnie w tenisie, to po prostu też i na mecz i nigdy nie wiem tak naprawdę do końca to się.
Pyta. To na koniec ja może tylko jeszcze dodam, że jeżeli chodzi akurat o turniej mężczyzn, no to dzisiaj jako mecz główny na korcie Filipa szatiera nie przed godziną dwudziesto 15 spotkaniegrkor Dymitro. W kontra Aleksander.
Zeriew. To Przemysław pazowski z redakcji sportowej to gfm wprost kortów Rolanda grosa mecz Igi Świątek jeszcze się nie rozpoczął. Ma rozpocząć się no dosłownie za kilka.
Chwil informował Szymon Kępka, bardzo ci dziękuję już teraz sprawdzamy to za ok. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA