REKLAMA

Sport360: Leo Messi wróci? Miejsce na pensję jest

TOK360
Data emisji:
2023-06-06 19:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
03:25 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu

Rozwiń » Eksporcie jest 360 dzisiaj o głośnych transferach Michał waszszkiewicz z nami pozostajeitaj Michale.
Witam cięj.
To na początek pytanie o leomeckiego czy będzie grał z caudyjczykami, co wiemy na teraz w tej sprawie?
No a teraz jest dobra informacja, chyba dla kibiców Barcelony. Ja nie wiem, czy większość z nich chciałaby, żeby leomesi tam wrócił może o tym za chwilę natomiast dla liga dzisiaj zatwierdziła plan rentowności barlony na kolejne 2 sezony, dlaczego to jest ważne, bo znaczy, że jest miejsce na pensję leomez jego i można byłoby ten kontrakt rzeczywiście dźwignąć jego ojciec chorfe był wczoraj w siedzibie klubu, rozmawiał z prezesem raportu, więc coś jest na rzeczy nie jest tak, że są tylko i wyłącznie to nie jest gra po to, żeby Saudyjczycy wydali jeszcze więcej pieniędzy, bo oni są gotowi wydać chyba każde po tym, co słyszymy, to czytamy, no ekip podawał, że to jest 500 000 000 EUR za zasadzą kwota w ogóle astronomiczna. No dla jednak wydawało się, że niesamowite dla 1 człowieka za rok gry w piłkę dla człowieka, który nie oszukujmy się najlepsze lata kariery ma za sobą jasne. Ja tu absolutnie nie będę podważał klasy leom meesiego, ale dziś le Messi nieco czapiąccypiący po boisku czy w parisor romęczy, zdobywając mistrzostwo świata z Argentyną, jednak był obudowany znakomitymi piłkarzami dookoła i on mógł generalnie grać nieco wolniej kreować itd. no tutaj będzie grał z piłkarzami anonimowymi jeść i rzeczywiście do tego klubu, którego muszę muszę sprawdzić nazwę alchilal trafi no 500 000 500 000 000 EUR za sezon niebotyczne pieniądze. I już wiemy, że Karim benzy ma to.
Właśnie chcemy TOK TOK no, bo cały tutaj szukają nie szczędzą budżetu i tak właśnie z udziałem Karima też chcą spróbować.
No zaczęli od drunaldu, tak i ale nas re 200 000 000 EUR za sezon no i to chyba był już początek pokazania nam pewnej drogi, że są gotowi ściągnąć każdą gwiazdę, jaką będą mieli ochotę. Na razie są to gwiazdy jednak bliżej emerytury będzie coś na rzeczy, kiedy nie wiem, taki holand czymbap w szczycie swojej kariery dołączyliby do któregoś z klubów. Jasne będzie mówić o budowaniu silnej ligi. Dziś jednak jest jednak jest to spokojna emerytura dla wielkich gwiazd, no ale Benzema w al i ti chat ma dostawać 214 000 000 EUR za sezon gry w piłkę, czyli jeszcze więcej niż krystia nonaldo. No kosmiczne kwoty pytanie na co to się przełoży Ronaldo w wywiadzie po sezonie powiedział, że jeśli te plany Saudyjczyków jest ziszczą i zrealizowane to to będzie jedna z 5 najlepszych lik na świecie. Mi na razie chce się śmiać na takie pomysły, biorąc pod uwagę jak wielopiłkarzy czało tam wymienić, no jednak oni na razie cały czas grają z zawodnikami anonimowymi Saudyjczykami, których w Europie nikt nie zna. Tak nie wiem, czy chciałbybyś obejrzeć wielki pojedynek alnastr z alhilal, żeby zobaczyć wielki mecz Ronaldo z Ronaldo, zna ze mnie no to już nie te czasy.
To ze mnie taki niedzielny kibit piłkarski, że wolałbym jednak kluby, które, chociaż trochę znam także.
Najbardziej sumieszali gralu Madryt niż alna nas albonięcie zapytać, czyli masz szali, które by saudyjskich, to już nie.
Prędzej mam koszulkę, tylko tylko 1 klubu. Zachowam to dla siebie, którego dodam, że polskiego bardzo dziękuję Michał Waszkiewicz z komentarzem sportowym dla państwa w sporcie 360, a już teraz sprawdzamy co za oknami. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA