REKLAMA

Sport360: Iga Świątek przed półfinałowym spotkaniem na French Open

TOK360
Data emisji:
2023-06-07 19:00
Audycja:
Prowadzący:
W studio:
Czas trwania:
05:27 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu

Rozwiń » Informacje sportowe Szymon kakęmpka. Zapraszam, to był najtrudniejszy dotąd pojedynekgi Świątek w wielkoośćlemowym turnieju wręcza open, Polka pokonała 6462 amerykakę Eko kogow w zeszłoroczną triummfatorkę turnieju. Tak o tym spotkaniu mówiła jego Świątek w rozmowie z eurosportem.
To wymagającego TOK TOK ja staram się po prostu jak najlepiej ustawić i pewnym sensie Gać szczepem.
Polka mał 24 godzin do półfinałowego starcia z Brazylii kom betiska nadt ma iją w rozmowie z eurosportem mówiła o planie na najbliższe godziny.
Nie ma co planować, ale na pewno dzisiejszy dzień poświęce trochę na to, żebyśmy ucieszyć z tego, że wygrałam, a o myślał jutro.
Mecz Igi Świątek na kortach rolandarosa w o walce o finał turnieju jutro po południu i w groźnie wyglądający upadek zwycięzcy klasyfikacji generalnej ostatni edycji Pucharu świata w skokach narciarskich alborane grany Ruda Norweg rozpoczął przygotowanie do sezonu na skoczni w innych kamer, ale stracił równowagę w powietrzu i upadł na skok zawodnik jest w szpitalu jego życiu nic nie zagraża, ale może go czekać przerwa w treningach Rosjanie będą dopuszczeni do mistrzostw świata w wioślarstwie międzynarodowa federacja wiślarska ogłosiła, że tu cytat ograniczona liczba Rosjan będzie mogła wystartować we wrześniowych mistrzostwach świata, są one równocześnie kwalifikacjami do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu dopuszczeni do udziału w mistrzostwach świata. Są też sportowcy z Białorusi Lis zagra w Stanach Zjednoczonych, tak donoszą zagraniczne media w tym telewizja BBC Argentyńczyk miał odrzucić lukratywną ofertę od jednego z klubów sarabii Saudyjskiej, ale hilal i zdecydował się zamiast tego na przeprowadzkę na Florydę, media spekulowały, że oferta interumilan pozwala z jemu na powrót do Barcelony na 1 sezon, tak by Argentyńczyk pożegnał się z klubem, a później grał już w USA. Na razie sam mestii w tej sprawie jeszcze głosu nie zabrał?
Sport 360 i Szymon Kępka, który z nami pozostaje w Szymonie, no to powiedz, jak wygląda taka perspektywa, która jest przed kolejnym meczem Igi Świątek, po tym z Amerykanką wygranym, gdzie tylko chwila jest na odpoczynek.
No jak słyszeliśmy Iga wyraźnie rozluźniona przed półfinałowym spotkaniem dzisiaj odpoczynek, a martwienie się meczem dopiero jutro no takiej postawy takiego mentalnego podejścia do wielkość nammowej rywalizacji można idzę jedynie pozazdrościć, ale to też pokazuje, że Iga jest bardzo moc w tym turnieju i trudno nie przymierzacie jej do zwycięstwa na kortach rorlanda Garrosa. Zwróćmy uwagę, że Iga w tym turnieju nie straciła seta, a pojedynek z kogo dotąd chyba najtrudniejszy w tym turnieju, no bo najpierw 64 pierwszyset i a więc zacięta rywalizacja, potem dopiero 62 i pełna dominacja Igi trudno też powiedzieć, że kogo grała w tym meczu. Słabo pamiętajmy, że to jest to triummfatorka wręczcza open z zeszłego roku, więc rywa wallka bardzo silna wymagająca teraz przed lią spotkanie półfinałowe. Jutro rywalka to brazylika beatrijska nad maija, która wyrzuciła studnieju, on z żabera, więc drugą rakietę świata mecz Igi jutro po południu podejrzewam, że koło godziny szesnastej.
Mówili mówimy teraz w tym wydaniu sportu 360 i tak się umówiliśmy, chociaż po prostu życie nam dostarcza tematów, że to będzie o polskich sukcesach sukcesach, a kolejne sukces to sukces siatkarzy w lidze narodu.
Tak jest w Polsce siatkarze świetnie rozpoczęli rywalizację w lidze narodów na inauguracje pokonali Mistrzów olimpijskich Francji czy do 1 biało czerwoni grają w drugim może trzecim garniturze swojego składu w cudzysłowie, ale nie oznacza to, że w lidze narodów w Japonii, gdzie rozgrywa się pierwszy turniej, tegoroczny grają zawodnicy słabi po polskiej stronie absolutnie jak nie jest po prostu kadra siatkarzy. Naszych siatkarzy jest bardzo mocna, mamy trochę rewolucji w składzie najlepsi przynajmniej w sezonie klubowym zawodnicy na razie mają częściowo wolne od kadry, ale to się na dniach zmieni. Mimo tego w cudzysłowie i takim uproszczeniu drugiego składu, który pokazał się z kapitalnej strony. No jestem przekonany, że wiele drużyn może nam pozazdrościć. Polacy grają bardzo solidnie no ograć Mistrzów olimpijskich. To jest sukces jutro biało czerwoni grają z Iranem w piątek z Bułgarią w sobotę dzień przerwy i na koniec tej rywalizacji w Japonii starcie z Serbia.
No jeszcze na koniec liga konferencji i chyba taki koniec wiary w sukces Lecha Poznań dla kibiców.
No taka takie postawienie kropki nad ja, więc trochę jest tak, że ci, którzy oglądali Lecha i Fiorentinę w tej rywalizacji, być może z wypiekami, będą te rywalizację. I to dzisiejsze mecz oglądać z 1 strony rywalizacja sportowa bardzo ofensywna Fiorentina, a z drugiej strony niepokonany dotąd w Europie łestkam mecz pełen emocji, to na pewno, ale niestety niespokojnie na ulicach Pragi, a więc ten sportowe aspekt na kilka chwil dosłownie przesłaniają nam ekscesy pseudo kibiców starcia właśnie pseudokibiców i grup na ulicach czeskiej stolicy zatrzymanych 16 agresorów kolejni są poszukiwani 3 osoby ranne co najmniej 3 osoby ranne. Do tego policja. No, więc łącznie 4 do tego zdemolowane, stoliki restauracyjne ogródki coś, czego futbolu i wokół odbolu oczywiście wokół sportu i poza nim zdecydowanie oglądać nie chcemy to zdecydowanie należy potępić, a chcielibyśmy się skupić na rywalizacji sportowej łestkam Fiorentina, ten mecz w Pradze o dwudziestej.
Pierwszej bardzo dziękuję. Szymonka z komentarzem sportowym dla państwa już teraz sprawdzamy co za oknami. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA