REKLAMA

Coooo? Co pan właśnie powiedział? [614. Lista Przebojów TOK FM]

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-06-09 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
15:30 min.
Udostępnij:

Najnowsza Lista Przebojów to, po ubiegłotygodniowych pokazach kultury, inteligencji, poczucia humoru, złośliwości teraz - prezentacja tak zwanego wyczucia. Poseł PiS w audycji TOK FM, próbując bronić prezydenta, strzelił mu w stopę. Choć, gdyby się zastanowić, nie minął się chyba zbytnio z rzeczywistością. Ale zabrzmiało źle, co oczywiście bezwzględnie wykorzystali pozostali uczestnicy „Wyborów w TOKu”. Równie źle jednak jest nic nie mówić zwłaszcza, jeśli jest to spowodowane faktem, że - tak jak niedoszły gość „Pierwszego śniadania w TOKu” - zaspało się na program. Rozwiń »

Oprócz tych dwóch tematów w „Liście” pojawia się też premier Morawiecki, mówiący z troską o minister finansów i nadzieją o wicepremierze Sasinie (cytaty za sprawą „Wierszy Mateusza Morawieckiego pisanych w Excelu”, dziękujemy) na koniec zaś - kolejna historia Ewy Podolskiej o jej własnej kurze.

Do premier dołącza Michał Kamiński, naśladujący dźwięk spadającej rakiety: to nagranie wygrało poprzednie notowanie „Listy”, na drugim zaś aż 3 propozycje: Morawiecki o Ziobrze, lubelscy radni o sikaniu, i Giżyński... właściwie o tym samym.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fmCoooo? Co pan właśnie powiedział? [614. Lista Przebojów TOK FM] Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA