REKLAMA

Sport360: Iga Świątek z szansą na najważniejszy tytuł French Open 2023

TOK360
Data emisji:
2023-06-09 19:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
05:50 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu

Rozwiń » Lipora na mnie Michała waszszkiewicz zapraszam miało być wielkie starcie półfinale wręcz ołpy, ale kibic obejrzeli jedynie 2 zacięte setety w pojedynku carlosall caraa z Nowakiem jakowiem pierwszego wygrał ser 63, a drugiego hiszpna 75 niestety alkaras doznał urazu. Zaczął je go łapać skurcze postanowił dokończyć mecz, ale w trzecim i czwartym cecie, grając na stojąco ugrał jedynie 2 gemy w drugim półfinale Norweg Ca Kasper ruty za chwilę zmierzy się z Niemcem Aleksandrem zirem. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo po Polsce siakarze wciąż niepo pokonani lidze narodów, ale znów musieli się mocno na męczyć biało czerwoni wygrali z Bułgarią 3 do 2 dwukrotnie odrabiający straty. Wczoraj wygrali z Iranem także 3 do 2, a dzień wcześniej pokonali Francję 3 do 1 jutro Polacy mają dzień przerwy, a w niedzielle na zakończenie turniejów nago i zagrają Serbią części reprezentacji Polski wygranym 7 do jednego z parkingiem z drużyną Legii do laty. 19 zakończyła dziś wstępne nieoficjalne zgrupowanie przed towarzyskim meczem z Niemcami i eliminnacyjnym do euro 24 z Mołdawią. Oficjalne zacznie się w poniedziałek, gdy w Warszawie stawiaią się wszyscy piłkarze, to dopieczni są tosa dziś zagrali 2 × po 40 minut 2 bramki dla kadrowiczów zdobył sełaja Szymański, a po 1 Krystian bielik Marcel wędrchowski Michał skóraś kajeta szmd i Mateusz Matysik ME czy z Niemcami za tydzień, a już jutro wielki winał piłkarskiej ligi Mistrzów w Stambule mnchester, City zmierzy się z Interem i każdy inny wynik niż zwycięstwo Mistrzów Anglii będzie dużą niespodzianką. Mówi Maciej Łuczak z Portalu meczyki.
Nie ma się co Mar oszukiwać, że marchestercity będzie ogromnym re faworytem i myślę, że, gdyby to był dwubecz, to jeszcze mniej argumentów bylibyśmy w stanie znaleźć za Interem, ale pamiętajmy, że mówimy o 1 spotkanie i od drużynie, bo na myśli interrektorat te finały. Oczywiście często z innymi gwallami być może niepokroju manchsteru, E CIT, ale jest i była w stanie wygrywać. Mówi się trochę o o Interze i o trenerze inzagim, że to jest drużyna pucharowa.
Finał ligi Mistrzów jutro o dwudziestej pierwszej.
Michał Waszkiewicz wciąż z nami sport 360 teraz przed nami. Witam Michale.
Jestem witam.
Przed Igą Świątek szansa na czwarty tytuł wielkoszlemowy, jeśli wygra jutrzejsze spotkanie, ale zanim o nim powiemy tytułem zapowiedzi, to powiedzmy o tym, jak jaki ciężki bój ma za sobą.
Tak mówi o wczorajszym półfinale oczywiście z beatrii schadacz mają brazyliką, która jest w znakomitej formie i kapitalnie spisywała się podczas tego turnieju. Czy ciężki na pewno dłuższy niż pozostałe, na pewno trudniejsze niż pozostałe, ale chyba igasiątek tak myślę sobie, że potrzebowała takiego meczu, żeby ktoś trochę ją sprawdził, postawił ją pod ścianą. Sprawdził w takich trudnych momentach, kiedy ważą się losy spotkania, chociażby w tej breku, bo do tej pory nie oszukujmy się te mecze były dość łatwe dość jednostronne Iga wychodziła na kort robiła swoje i wracała do szatni. Tym razem musiała się trochę pomęczyć, ale w najważniejszych i kluczowych akcjach meczu wszystkie piłki wygrywała Polka co pokazuje, że gasiątek jest gotowa na to, żeby ktoś ją pod tą ścianą postawił, a ona będzie w stanie się od niej odbić.
No to może właśnie w kontekście jutrzejszego spotkanie z czeżką Karoliną muchową takie trudniejsze spotkanie może jest takim naprawiianiem w boju trochę jak ty na to?
Patrzyć? Myślę, że tak, natomiast no jeśli igaprawiała się w boju z Hadacz, mają to jak zaprawiła się muchowa, która grała 3 godziny z aryną sabalęką pokonała nr 2 na świecie wygrała 766 i 775 kapitalny mecz. W ogóle to naprawdę była wizytówka kobiecego tenisa na najwyższym poziomie Karolina muchowa, która kibicą, którzy włączają tenisa, jednak o te święta. Pewnie nie mówi nic ona jest czterdziesta trzecia w rankingu wygrała 1 turniej w karierze i to w 2019 roku teoretycznie zawodniczka nieznana z drugiej strony każdy ekspert tenisowy mówi, gdyby Karolina muchowa była zdrowa, gdyby kontuzje jej całą karierę jednak nie nękały, bo ona zdrowie ma jednak słabe i nie do zawodowego sportu. Ona dziś byłaby zawodniczką pierwszej dziesiątki pierwszej piątki byłaby się z najlepszymi kapitalna. Zawodniczka fantastycznie się ogląda to nie jest typ takiej strzelbie, jaka Rena samalęka czy jak jedenna Rybaki, na, a nawet i gasiątek zawodniczka. No nie powiem, że przypominająca Agnieszka Radwańską, bo jednak jest i wyższa i potrafi mocniej uderzyć, ale TENIS zróżnicowany TENIS ze skrótami z lobami zbieganiem do siatki naprawdę ogląda się to fantastycznie.
W środku tego długiego czerwcowego weekendu w ulicę tenisa. Jutro chyba piętnastej tak będą mieli do piętnastej tak będą mieli prawdziwą gradkę do obejrzenia i oczywiście.
Ja mam nadzieję, ja mam nadzieję oczywiście pod warunkiem rzekali na muchowa znów będzie zdrowała ona pod koniec meczu z sabalenkką już utykała łapała się za nogę, więc mam nadzieję, że zdrowie pozwoli jej stoczyć pojedynek ku przestrodze grały z igąsiątek 1 oficjalny mecz wygrała muchowa muchowa grała 5 × w karierze z zawodniczkami stop 3 światowego rankingu wygrała wszystkie 5 meczów. To tak, a propos tego, że igasiątek jest zdecydowaną faworytką, jest ja to porównał, mówiłem w serwisie sportowym o jutrzejszym finale ligi Mistrzów mechestercity intermediona Iga Świątek jest Manchester rencity, a Karolina muchowa Interem no ale wiadomo to tylko sport, więc oczywiście niewykluczone, że interwygra w Stambule, a muchowa pokona igasiąek, choć jest to bardzo mało prawdopodobne.
Michał waszszkiewicz z komentarzem sportowym dla państwa bardzo się dziękuję, przyjemnego, także dla ciebie czerwcowego długiego weekendu, a już teraz sprawdzamy, dziękuję wzajemnie, dzięki już teraz sprawdzamy, jak pogodowo, to wszystko się będzie kształtowało w najbliższym czasie. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA