REKLAMA

Jak zachować świeży oddech i piękny uśmiech na długie lata? Zdrowe zęby mają pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia, pewność siebie i dobre relacje z innymi. [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-08-30 06:30
Audycja:
W studio:
Czas trwania:
27:28 min.
Udostępnij:

„Jama ustna to brama do całego organizmu” - uważa Sylwią Drobik, Medical Director marki Oclean. Jeśli ph w jamie ustnej nie jest właściwe, jeśli nie dbamy o szkliwo i przestrzenie międzyzębowe, problemy mogą wykraczać daleko poza choroby zębów i przyzębia. Rozwiń »
O tym jak ważna dla zdrowia całego organizmu jest higiena jamy ustnej, Anna Stachowska rozmawia z Sylwią Drobik, Medical Director marki Oclean, menadżerką kampanii „Polska mówi A” z ramienia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Z podcastu dowiemy się też, jak zadbać o świeży oddech, utrzymywać pewność siebie i dobre relacje z innymi.
Ile razy w roku należy chodzić do dentysty na przegląd jamy ustnej, żeby prawidłowo dbać o zęby? Jak często należy czyścić zęby u dentysty i zdejmować kamień korzystając z profesjonalnych metod? Co nam grozi gdy nie dbamy o zęby?

Na podcast zaprasza Oclean, marka szczoteczek sonicznych.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA