REKLAMA

380 mln zł na badania z obszaru biotechnologii medycznej [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-06 18:00
Audycja:
W studio:
Czas trwania:
30:37 min.
Udostępnij:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii uruchomił trzeci konkurs na badania w obszarze biotechnologii medycznej w ramach programu Wirtualny Instytut Badawczy. Do rozdysponowania jest 380 mln złotych z Funduszu Polskiej Nauki. Jakie warunki muszą spełnić naukowcy, którzy chcą otrzymać dotacje na swoje projekty? O tym w rozmowie z Jerzym Telesińskim opowiada Paweł Kurant z Łukasiewicz – PORT. Rozwiń »
Z podcastu dowiem się, czym jest program Wirtualny Instytut Badawczy (WIB), na czym polega komercjalizacja, jacy eksperci są zaangażowani w ocenę wniosków o finansowanie w programie WIB oraz jacy naukowcy są poszukiwani do WIB.

Na podcast zaprasza Łukasiewicz – PORT

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA