REKLAMA

25 lat Żabki w Polsce. "Stworzyliśmy najbardziej dostępną franczyzę na rynku" [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-07 19:40
Audycja:
Czas trwania:
20:46 min.
Udostępnij:

25 lat temu otwarto pierwszy sklep Żabka w Polsce. Od tego czasu sieć rozrosła się do prawie 10 tys. placówek w całym kraju. Adam Manikowski, wiceprezes zarządu Grupy Żabka, dyrektor zarządzający Żabka Polska, opowiada o tym, jak wygląda współpraca firmy z franczyzobiorcami. Jaki jest próg wejścia, by móc otworzyć i prowadzić własną Żabkę? Rozwiń »

Jak długo trwa wstępne szkolenie franczyzobiorcy? Kto wybiera lokalizację sklepu? Kto odpowiada za jego dostosowanie, wyposażenie i zatowarowanie? Na jaki przychód może liczyć franczyzobiorca? Na te tematy rozmawialiśmy z przedstawicielem Grupy Żabka podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Z podcastu dowiemy się także na czym polega model współpracy sieci Żabka z franczyzobiorcami i jak zmieniał się on na przestrzeni ostatnich lat oraz czym jest tzw. Polisa na biznes.Na podcast zaprasza Żabka, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy, z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA