REKLAMA

„Uwielbiamy celebrować jubileusze”. 45 lat Krakowa na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-14 06:30
Audycja:
Czas trwania:
31:22 min.
Udostępnij:

Kraków ma co świętować. Minęło właśnie 45 lat od wpisania go na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z tej okazji przez 3 dni odbywały się w mieście wystawy i wydarzenia, zakończone Pochodem Kopernikańskim, celebrującym jednocześnie 550-lecie urodzin astronoma. A to tylko część obchodów. Rozwiń »

O tym, czym jest „uniwersalna, wyjątkowa wartość miast”, w tym Krakowa, wg. organizacji Unesco i jak ta małopolska metropolia rozwijała się przez ostatnie lata, Jerzy Telesiński rozmawia z Robertem Piaskowskim Pełnomocnikiem Prezydenta miasta Krakowa ds. Kultury.

Z podcastu dowiemy się też, że tradycyjne krakowskie parady jak pochód rektorów, krakowskich szopek, Lajkonika i wielu innych integrują mieszkańców miasta i pozwalają im poczuć się częścią krakowskiej społeczności dumnej z wielowiekowego dziedzictwa.

Na podcast zaprasza miasto Kraków.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA