REKLAMA

Odtajnienie dokumentów wojskowych w spocie Prawa i Sprawiedliwości

TOK360
Data emisji:
2023-09-18 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
27:20 min.
Udostępnij:

Pozostało 27 dni do wyborów oraz plebiscytu Prawa i Sprawiedliwości zorganizowanego pod pozorem referendum. Tymczasem Koalicja Obywatelska domaga się dziś dymisji ministra spraw zagranicznych Zbigniewa Raua. To on, jako pierwszy - zdaniem opozycji - powinien ponieść odpowiedzialność za aferę wizową. Rozwiń »

W odpowiedzi na aferę wizową Prawo i Sprawiedliwość wykorzystuje sytuację na Lampdusie - włoskiej wyspie położoną pomiędzy Maltą i wybrzeżem Tunezji. W ostatnich dniach dotarło tam ponad 10 tys. migrantów z krajów afrykańskich. O tym, że sytuacja we Włoszech przyspieszy zmiany w prawie azylowym UE - mówił w Poranku Radia TOK FM gość Dominiki Wielowieyskiej eurodeputowany Platformy Janusz Lewandowski.

Organizacja Narodów Zjednoczonych ostrzega przed chorobami po katastrofalnej powodzi w Libii. Około 30-stu tysięcy mieszkańców pilnie potrzebuje lekarstw, wody pitnej i jedzenia. Ich brak może spowodować między innymi cholerę, biegunki, odwodnienie i niedożywienie. ONZ szacuję, że w mieście zginęło ponad 11 tysięcy osób, a ponad 10 tysięcy uznaję się za zaginionych. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA