REKLAMA

PrzyPiSy Jerzego Baczyńskiego, czyli krótki kurs historii PiS

Gościnnie w TOK FM: Tygodnik Polityka - Temat tygodnia
Data emisji:
2023-09-21 07:00
Prowadzący:
Czas trwania:
53:34 min.
Udostępnij:

Książka Jerzego Baczyńskiego „PrzyPiSy, czyli krótka historia ośmiu długich lat” ukazała się właśnie razem z najnowszym numerem „Polityki”. Łukasz Lipiński rozmawia z autorem przede wszystkim o pierwszych latach PiS, gdy wykuwał się system Kaczyńskiego. O wygranych przez PiS wyborach prezydenckich i parlamentarnych, o pierwszych atakach na Trybunał Konstytucyjny i sądy, o pierwszych protestach i ich ignorowaniu przez rząd oraz o tym, jak stopniowo prezes partii budował model oparty na propagandzie i centralizacji ośrodka politycznego, który likwidował kolejne gniazda oporu społecznego. Lektura obowiązkowa przed wyborami 15 października! Rozwiń »

„PrzyPiSy” weszły do sprzedaży w wybranych kioskach i salonach prasowych 20 września razem z częścią nakładu tygodnika „Polityka”. Książkę można też kupić w księgarniach i w formie ebooka i zamówić w sklepie internetowym „Polityki”. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: TYGODNIK POLITYKA "TEMAT TYGODNIA"

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA