REKLAMA

Rozwój krótkowzroczności u dziecka można spowolnić. Jak postępować w przypadku wykrycia wady? [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-25 20:00
Audycja:
Czas trwania:
16:57 min.
Udostępnij:

Czym jest krótkowzroczność i jak objawia się u dzieci? Jakie mogą być konsekwencje niekontrolowanego rozwoju krótkowzroczności? Jak krótkowzroczność może przekładać się na problemy w nauce? O tym w rozmowie z Wojtkiem Babiarczykiem opowiada Sylwia Kijewska – optometrystka, ekspertka firmy HOYA Lens Poland. Z podcastu dowiemy się, czym jest krótkowzroczność i jakie są jej konsekwencje, jak korygować tę wadę wzroku, jak często kontrolować wzrok dziecka oraz jakie są metody spowalniania progresji krótkowzroczności. Ekspertka wyjaśnia także, czym okulary z soczewkami MiYOSMART z technologią D.I.M.S. różnią się od standardowych okularów. Rozwiń »

Na podcast zaprasza firma HOYA Lens Poland

Soczewki okularowe MiYOSMART służą do korekcji i spowalniania progresji krótkowzroczności u dzieci.

Producent: Hoya Holdings N.V.

Podmiot prowadzący reklamę: Hoya Lens Poland sp. z o.o.TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA