REKLAMA

Krajowy Rejestr Długów: 20 lat historii, rozwój, osiągnięcia i nowe usługi [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-25 20:00
Audycja:
Czas trwania:
13:05 min.
Udostępnij:

Krajowy Rejestr Długów powstał dokładnie 20 lat temu i już od 1993 roku pomaga polskim konsumentom i przedsiębiorcom chronić się przed dłużnikami. Rozwiń »
O tym jak oceniać kontrahentów, podejmować trafne decyzje biznesowe i odzyskiwać należności Anna Stachowska rozmawia z Jakubem Obarzankiem, pełnomocnikiem Zarządu i Dyrektorem Departamentu Klienta Strategicznego KRD.
Z podcastu dowiemy się też, jak biuro zmieniało się przez ostatnich 20 lat i z jakich nowych usług dziś mogą korzystać jego klienci. Czy z KRD mogą korzystać tylko duże, czy także małe firmy? Jakie rozwiązania oferuje dziś i jakie ma plany na przyszłość?

Na podcast zaprasza Krajowy Rejestr Długów BIG S.A

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA