REKLAMA

„Mikro korekty – makro efekty”. Proste narzędzia, które pomagają w odzyskaniu zaległych należności [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-27 06:30
Audycja:
Czas trwania:
21:45 min.
Udostępnij:

Jedynie 10-11 proc. długów zarejestrowanych w KRD pochodzi z przedsiębiorstw znajdujących się w złej kondycji finansowej. Wiele zobowiązań nie jest regulowanych na czas z innych powodów niż poważne kłopoty z utratą płynności finansowej kontrahentów. Rozwiń »
O tym, jak przyspieszyć przelew od zwlekającego z zapłatą klienta Anna Stachowska rozmawia z Jakubem Obarzankiem, pełnomocnikiem Zarządu i Dyrektorem Departamentu Klienta Strategicznego KRD.
Z podcastu dowiemy się też, jak upublicznienie informacji o długu pomaga w odzyskaniu należności. Jak w praktyce działa zasada „Mikro korekty – makro efekty” i jakie narzędzia przedsiębiorcy mają do dyspozycji?

Na podcast zaprasza Krajowy Rejestr Długów BIG S.A

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA