REKLAMA

KRD dla konsumentów. Zanim wpłacisz zaliczkę, sprawdź firmę [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-09-28 07:00
Audycja:
Czas trwania:
21:22 min.
Udostępnij:

Przed wpłaceniem zaliczki za zamówione meble, zarezerwowaną wycieczkę, a nawet mieszkanie kupowane od dewelopera, warto sprawdzić, czy mamy do czynienia z wiarygodną firmą. Rozwiń »
O tym, jak konsument może korzystać z Krajowego Rejestru Długów, Anna Stachowska rozmawia z Jakubem Obarzankiem, pełnomocnikiem Zarządu i Dyrektorem Departamentu Klienta Strategicznego KRD.
Z podcastu dowiemy się też, że wpis do bazy KRD jest na przykład skutecznym narzędziem w odzyskiwaniu alimentów od dłużników.
Jak zablokować wyłudzenia i fraudy, których możemy być ofiarą? Jak działa usługa „Chroń PESEL”? Dlaczego warto sprawdzić w KRD własne zadłużenie?

Na podcast zaprasza Krajowy Rejestr Długów BIG S.A

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA