REKLAMA

Szansa czy zagrożenie? Jak sztuczna inteligencja może zmienić świat mediów [AUDIOPREZENTACJA]

Digital Festival 2023
Data emisji:
2023-10-02 19:40
Czas trwania:
25:47 min.
Udostępnij:

Tradycyjne media od ponad dwóch dekad są w kryzysie, którego przyczyną jest rozwój Internetu i nowoczesnych technologii. Jak w dobie coraz większego wpływu sztucznej inteligencji na coraz więcej dziedzin naszego życia, w tym również świat mediów, zmieni się rola i znaczenie czynnika ludzkiego? O tym w kolejnym podcaście z cyklu Digital Festival 2023 Jerzy Telesiński rozmawia z Aleksandrą Karasińską redaktor naczelną magazynu „Forbes Women”. Rozwiń »

Ekspertka wyjaśnia, że technologia sama w sobie nie jest ani dobra, ani zła, wszystko zależy od tego, jak my ją wykorzystamy i jakie ramy jej nadamy. Podkreśla także, iż media muszą mieć świadomość, że AI rozwija się dynamicznie, dlatego muszą być czujne, uczyć się sztucznej inteligencji i testować jej możliwości.

Z podcastu dowiemy się także, jakie jest nastawienie polskiego społeczeństwa do sztucznej inteligencji oraz dlaczego jako obywatele powinniśmy oczekiwać od państwa regulacji prawnych w tym zakresie.
Na podcast zaprasza Fundacja Digital Poland, organizator Digital Festival

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: DIGITAL FESTIVAL 2023

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA