REKLAMA

Za oknem ciepło, więc w sklepach piętrzą się stosy swetrów i płaszczy. Ból głowy branży odzieżowej, to dobra informacja dla nas!

Codzienny podcast gospodarczy
Data emisji:
2023-10-03 07:00
Czas trwania:
07:30 min.
Udostępnij:

Ocieplający się klimat przyprawia o ból głowy producentów i sprzedawców ciepłej odzieży. Na półkach i w magazynach piętrzą się sterty swetrów i płaszczy, których nie kupujemy, kiedy za oknem jest rekordowo ciepło, a zamiast jesieni, mamy wciąż letnie temperatury. W związku z tym problem mają nie tylko sprzedawcy ciepłych kurtek i swetrów, ale cały łańcuch produkcji i dystrybucji ubrań. W związku z tym giganci branży kombinują jak mogą: mieliśmy już wyprzedaże sezonowe, posezonowe, a teraz przyszedł czas na przedsezonowe. Bo jesienno-zimowe okienko w handlu jest krótkie, zaraz po świętach zaczyna w nim królować kolekcja wiosenna. A to dobra informacja dla nas, konsumentów. Jeśli sieci odzieżowe nie chcą zostać z magazynami zapchanymi po sufit pulowerami, muszą je wyprzedać w niższych cenach. Rozwiń »
Sponsorem odcinka jest OANDA TMS Brokers. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: CODZIENNY PODCAST GOSPODARCZY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA