REKLAMA

Zintegrowane dachy solarne. Niezależność energetyczna, estetyka i bezpieczeństwo [AUDIOPREZENTACJA]

Domy przyszłości
Data emisji:
2023-10-03 19:40
Czas trwania:
25:45 min.
Udostępnij:

Bartłomiej Topa, który dziś występuje w nietypowej roli podcastera, rozmawia z Markiem Maślanką o domach przyszłości. Skąd wziął się nowatorski pomysł zintegrowania paneli fotowoltaicznych z dachem? Czy dach solarny pozwala rodzinie osiągnąć niezależność energetyczną i czy konstrukcja takiego dachu jest trwała i bezpieczna? Rozwiń »
Z podcastu dowiemy się też jak krok po kroku rozpocząć inwestycję, jakie rozwiązania mamy do dyspozycji oraz czy decydując się na montaż dziś, będziemy mogli unowocześniać i uzupełniać swoją instalację o elementy wprowadzane na rynek w przyszłości.
Czy zintegrowany dach to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla inwestorów budujących nowe domy, czy mogą z niego skorzystać także właściciele starych, remontowanych nieruchomości?
Do słuchania zaprasza MyRoof, producent dachów solarnych.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: DOMY PRZYSZŁOŚCI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA