REKLAMA

Zaraz po informacjach: magiel, plotki, seks, zbrodnia i PiS. Lista 634.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-10-27 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:37 min.
Udostępnij:

Premiery w tym notowaniu Listy Przebojów to głównie nowości, jest też jednak jedna już nie taka nowość oraz jedno wspomnienie. Chodzi o fragment podcastu nagrany tuż przed ciszą wyborczą, fragment innego - to z kolei kontynuacja myśli z poprzedniego tygodnia, że Danuta Holecka a także jej podobni powinni pozostać w TVP i mówić teraz, za karę, prawdę. Trudno też nie zauważyć zdumiewającego występu pana prezydenta, w którym wykazał się dość przerażającą nieumiejętnością dodawania w zakresie od 0 do 460, ale Joanna Szczepkowska ostrzegała, że w najbliższym czasie tak właśnie będzie. Rozwiń »

Do premier dołącza wspomniany już poniekąd fragment o czyśćcu dla Holeckiej, który tym samym dołącza do premier w aktualnym notowaniu Listy, na miejscu drugim Mateusz Morawiecki w występie nieco alternatywnym, na trzecim zaś - Polaka wyborczy portret własny.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA