REKLAMA

„Bla, bla, bla”. Tyrowicz o słowach Glapińskiego. Lista 637

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-11-10 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
13:25 min.
Udostępnij:

Prezes NBP Adam Glapiński w swym comiesięcznym stand-upie tym razem nie był śmieszny, postanowił raczej być dramatyczny. Prof. Joanna Tyrowicz, członkini Rady Polityki Pieniężnej, także dała wyraz napięciu, jakie wytworzyło się w Radzie, a przynajmniej wśród części członków RPP. Fragmenty obszerniejszych wypowiedzi w tym duchu rozpoczynają to wydanie Listy Przebojów, choć wyimki z kolejnej części medialnej wojenki, czyli piątkowej konferencji zarządu NBP z Adamem Glapińskim w, oczywiście, roli głównej, zostawiamy sobie już (ewentualnie) do kolejnego wydania Listy Przebojów. Rozwiń »

A wśród premier w aktualnym notowaniu są też refleksje byłego prezydenta Tychów, świeżo upieczonego parlamentarzysty, który nie ukrywa zdziwienia marnymi warunkami pracy posła. Powodują one, że ta praca ma niewielkie szanse być merytoryczną – oczywiście poseł Andrzej Dziuba wymienia dlaczego. Bohater kolejnej propozycji, Bogusław Liberadzki nie chce zaś (czy też, jak twierdzi, nie może) przyznać, od kogo odebrał w trakcie swojego wywiadu w poranku radia TOK FM SMSa. Ewa Podolska skarży się z kolei na reklamy, w których dostrzegła element naciągania rzeczywistości.

Do premierowych nagrań dołącza fragment wystąpienia Jana Wróbla i jego niebanalna zapowiedź kolejnej części audycji, na miejscu drugim zaś ex aequo: chóralna pogoda w wykonaniu Elżbiety Mazur i Piotra Jaśkowiaka oraz wiceprezydent Gdańska Monika Chabior, która nieprzypadkowo przejęzyczyła się, nazywając panią kurator panią prokurator.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA