REKLAMA

„Pisarz jest tak dobry, jak jego ostatnia książka”. Nowa powieść Marcela Mossa już w sprzedaży [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-11-13 06:30
Audycja:
W studio:
Czas trwania:
27:44 min.
Udostępnij:

Dla czytelników znających twórczość autora „Nie odpisuj”, „Nie patrz”, czy „Już nikt mnie nie skrzywdzi”, ta pozycja może być zaskoczeniem. „99 ofiar Tytusa Mayera” to najnowsza powieść Marcela Mossa. Rozwiń »
O tym, czy pisząc nową książkę po wcześniejszych, które odniosły sukces można być pewnym, że powstaje kolejny bestseller, Jerzy Telesiński rozmawia z pisarzem Marcelem Mossem, autorem powieści kryminalnych i trillerów psychologicznych.
Z podcastu dowiemy się też, jak wygląda rynek literacki w Polsce, jak autorzy przyciągają uwagę czytelników, oraz co robią, żeby utrzymać ją na dłużej.
„Czytelnicy szybko przychodzą, ale równie szybko mogą odejść” uważa autor, podkreślając, że kładzie szczególny nacisk na jakość swojej twórczości. Czy nowa powieść wywoła ich zachwyt? Co ukrywa Tytus Mayer i ile tak naprawdę zabił osób? Czy przerażająca przeszłość bohatera może być usprawiedliwieniem dla jego okrucieństwa wobec innych?

Na podcast zaprasza sponsor Grupa Wydawnicza Filia.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA