REKLAMA

Nowoczesne zarządzanie ESG – większa wiarygodność, przewaga konkurencyjna, bezpieczeństwo dla pracowników i klientów [AUDIOPREZENTACJA]

Audioprezentacja
Data emisji:
2023-11-16 06:30
Audycja:
Czas trwania:
28:18 min.
Udostępnij:

Od wielu już lat firmy przygotowywały strategie zrównoważonego rozwoju, jednak w ostatnim czasie pojawiły się regulacje związane z tematami CSR czy właśnie zrównoważonym rozwojem m.in. w ramach Europejskiego Zielonego Ładu. Nowe ustawy, rozporządzenia i dyrektywy spowodowały, że przedsiębiorstwa zaczynają te działania masowo wdrażać. Rozwiń »
O tym, czym jest ESG – następca CSR – i na czym polega zarządzanie w aspektach środowiskowych, społecznych i korporacyjnych, Wojciech Babiarczyk rozmawia z Magdaleną Andrejczuk, dyrektorką ds. ESG w mBanku.
Z podcastu dowiemy się, że współczesne firmy planując działalność, muszą uwzględniać nie tylko swój wpływ na środowisko i to jak środowisko będzie wpływało na ich biznes, ale też oceniać wpływ i ryzyka w sferach społecznych, np. bezpieczeństwa pracowników i klientów, czy zapewniania równości i praw człowieka. Jak wdrożenie zarządzania zgodnego z ESG pomaga firmom rozwijać biznes? Czy zwiększa się ich wiarygodność wobec banków i instytucji finansowych? Czy buduje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa? Jaką wartość zrównoważony rozwój firm ma dla pracowników i klientów?

Na podcast zaprasza sponsor spółka mBank.

To jest podcast komercyjny, w którym prezentujemy firmy, instytucje oraz sponsorów, a także oferowane przez nich produkty i usługi. Rozmowy powstają w ramach współpracy z klientami i są przez nich inspirowane. W przypadku każdej z rozmów w opisie podcastu znajduje się informacja o kliencie, we współpracy z którym taki podcast powstał. Zwiń «

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA