REKLAMA

Transmisja wideo na FB

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2016-04-05 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:14 min.
Udostępnij:

Karolina Głowacka opisuje działanie transmisji wideo na żywo na Facebooku. Opcja jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Androidem. Żeby to zrobić, trzeba uruchomić aplikację Facebooka, dotknąć ikonkę zmiany statusu, po czym ikonki wyglądającej jak człowiek w potrójnej aureoli. Wtedy można zmienić opis transmisji, po czym wybrać opcję rozpocznij emisję. Gdy chcemy ją zakończyć, dotykamy opcję zakończ. Rozwiń »

Zamieszczający transmisji mogą w czasie rzeczywistym obserwować liczbę widzów i znajomych śledzących transmisję oraz strumień komentarzy. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Poradnik i TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Facebook jakiś czas temu udostępnił na razie nie dla wszystkich opcję transmisji wideo na żywo. Opcja jest przeznaczona dla urządzeń z systemem iOS i Androidem. Żeby to zrobić, trzeba uruchomić aplikację Facebooka, dotknąć ikonkę zmiany statusu, po czym ikonki wyglądającej jak człowiek w potrójnej aureoli. Wtedy można zmienić opis transmisji, po czym wybrać opcję rozpocznij emisję. Gdy chcemy ją zakończyć, dotykamy opcję zakończ. Rozwiń »
W czasie transmisji będzie się wyświetlać liczba widzów, liczba znajomych oglądających transmisję oraz strumień komentarzy w czasie rzeczywistym. Transmisja na żywo nie może przekraczać pół godziny. Po zakończeniu zostanie zapisana na naszej osi czasu jako zwykły film.

Jeśli jesteście zainteresowani opcją transmisji ani jesteście na razie wśród szczęśliwców wybranych przez Facebooka, możecie skorzystać z coraz popularniejszej aplikacja Periscope, o której już w poradniku mówiłam - znajdziecie ten odcinek w archiwum na tokfm.pl w naszej aplikacji.

Do usłyszenia.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA