REKLAMA

Za duży PDF? Jest na to rada

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2016-05-31 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:19 min.
Udostępnij:

PDF to bardzo wygodny format do czytania, nie przeznaczony do edycji. Czasem jednak chcemy go zmniejszyć, podzielić, połączyć kilka w jeden plik, czy wybrać pojedyncze strony. Z pomocą przychodzą narzędzia online.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
poradnik TOK FM Karolina Głowacka dzień dobry za duży pdf jest kłopot z szybkim przesłaniem go mailem można skorzystać z zewnętrznych narzędzi online do przesyłania dużych plików, o których mówiłem już w poradniku takich jak mój transfer czy sen Space czasem jednak wygodniej jest po prostu zmniejszyć plik i tu z pomocą przychodzi narzędzie snu pdf com, która pozwala na kompensowanie wedle słów mój pdf z 23 MB zmniejszył do nieco ponad 5 MB, a jakość była naprawdę Rozwiń » w porządku narzędzie pozwala też na koncertowanie np. na jpg 2 Vettel, czyli format prezentacji czy do formatu młoda i t p. można też wygodnie podzielić pdf fana mniejsze np. wybrać tylko kilka interesujących naz w stron można też kilka pdf ów połączyć wj Eden oczywiście w sieci jest dużo wszelakich konwerterów, ale ten jest bardzo przejrzysty i wygodny i po polsku uwaga na smog pdf truskawkom za darmo można dokonać tylko 2 operacji na godzinę jeśli chcemy korzystać częściej trzeba wykupić wersję premium do usłyszenia w Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA