REKLAMA

Monika Olejnik: Miała okropny głos, ale ten głos cudownie w tym radiu brzmiał!

Data emisji:
2016-06-30 08:00
Audycja:
Poranek Radia TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
39:54 min.
Udostępnij:

Goście Poranka Radia TOK FM wspominali Janinę Paradowską. Rozwiń »

- Jestem w szoku, nie mogę uwierzyć, że Janki nie ma. Wydaje mi się, że zaraz się obudzę, a to się okaże złym snem. Niezwykła osobowość, twarda osoba – mówiła Monika Olejnik. I dodała: - Miała okropny głos, ale ten okropny głos cudownie w tym radiu brzmiał! To za nią chodziliśmy w Sejmie, znała wszystkie ustawy. I uwielbiałam to jej ironiczne spojrzenia, jak patrzyła na polityków.

- Żegnaj Janka, zawsze cię będą pamiętała. Mimo, że często miałyśmy inne zdanie i się kłóciłyśmy, to zawsze będziesz wielka! - w ten sposób Monika Olejnik pożegnała Janinę Paradowską.- Zdziwiłem się, że miała 74 lata, dla mnie była osobą bez wieku. Zawsze była, od 27 lat Janka zawsze była. Można było się z nią nie zgadzać, bywała naiwna i uparta, ale zawsze bywała tym punktem odniesienia – wspominał Grzegorz Miecugow. I dodał: - Zawsze jej zazdrościłem, że tak kochała tę politykę.

- Uważała politykę za coś najważniejszego i domagała się poważnego traktowania polityki i polityków – dodał Jerzy Baczyński. - Janka dochodziła do poglądów budując wiedzę i opinię od fundamentów. To jest metoda, która już dziś jest bardzo rzadko stosowana. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PORANEK - JACEK ŻAKOWSKI

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. W aplikacji mobilnej i na stronie. Z pakietem "Aplikacja i WWW" podcasty TOK FM zawsze pod ręką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA