REKLAMA

Wzmocnij sygnał Wi-Fi dzięki... puszce po napoju

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2016-10-24 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:48 min.
Udostępnij:

Macie może kłopot z zasięgiem sygnału WiFi w Waszym domu? Można spróbować go poprawić. Przede wszystkim - nie trzymajcie rutera w ciemnym kącie szafy, sygnał musi mieć szansę rozejść się po mieszkaniu. Jeśli już jest w dobrym miejscu, ale nadal jest kiepsko z zasięgiem - użyjcie puszki po napoju jako wzmacniacza sygnału. Poważnie. Wystarczy obciąć dno puszki, przeciąć ją wzdłuż i rozłożyć. Po czym umieścić za ruterem tak, żeby odbijała sygnał. Powinno znacząco pomóc!

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Karolina Głowacka dzień dobry macie może kłopoty z zasięgiem sygnału wi-fi w waszym domu można spróbować go poprawić przede wszystkim nie trzymajcie routera w ciemnym kącie szafy sygnał musi mieć szansę rozejść po mieszkaniu jeśli jednak już jest dobrym miejscu, ale nadal jest kiepsko zasięgiem użycie puszki po napoju jako wzmacniacze sygnału poważnie wystarczy obciąć dno puszki przeciąć wzdłuż i rozłożyć, po czym umieścić za Rozwiń » ruterem tak, żeby odbijała sygnał powinno znacząco pomóc w do usłyszenia w przewodnik technologiczny TOK FM w całej audycji wysłuchać z aplikacji mobilnej TOK FM oraz w archiwum na stronie tokfm PL i Kosznik aut Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA