REKLAMA

Rusza kierunek dedykowany technologiom kosmicznym

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2017-02-02 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:51 min.
Udostępnij:

Technologie kosmiczne! Rozwijająca się branża wymaga wykształconych kadr. W Polsce właśnie rusza dedykowany im kierunek "Technologie kosmiczne i satelitarne" - to trzymesetrane studia II stopnia realizowane przez trzy trójmiejskie uczelnie techniczne.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Karolina Głowacka dzień dobry technologie kosmiczne rozwijająca się branża wymaga wykształconych kadr w Polsce właśnie rusza dedykowany jest kierunek technologii kosmicznej satelitarne wszyscy metra na studia drugiego stopnia realizowanych przez 3 trójmiejskie uczelnie techniczne, których sprawą oczywiście ci chwalą Politechnika Gdańska Akademia morska w Gdyni woda w Akademii marynarki wojennej w Gdyni będą studia realizowały uczelnie przy Rozwiń » przygotowywaniu kierunku dogadywały się z prac budowlanych z sektora inżynierii kosmicznej satelitarnej, a dodajmy, że wartość przemysłu kosmicznego ocenia się na ponad 330 miliardów dolarów do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA