REKLAMA

Chcesz płacić mniej za ogrzewanie? Zapytaj o radę doradcę energetycznego NFOŚ

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-03-10 11:00
Czas trwania:
01:52 min.
Udostępnij:

Każdy szuka oszczędności, szczególnie na rachunkach. Trwa sezon grzewczy, dużo mówi się o tym, czym palimy żeby ogrzać swoje domy - ale równie istotne jest to, jakie właściwości utrzymywania temperatury ma nasz dom czy biuro. Zła termoizolacja to pieniądze wyrzucane w błoto przez wysokie rachunki za ogrzewanie. Intuicyjnie każdy wie, że trzeba mieć szczelne drzwi i okna, bo wtedy ciepło nie ucieka - ale może dla poprawy komfortu i niższych opłat powinniśmy zainwestować w coś jeszcze? Rozwiń »

O poradę w tym zakresie najlepiej poprosić ekspertów. Wiele firm, także prywatnych, oferuje usługi doradcze w tym zakresie i pomagają przeanalizować bardzo szczegółowo na czym niepotrzebnie tracimy złotówki i jak powalczyć o dofinansowanie np. do termomodernizacji. Za samo doradztwo energetyczne wcale jednak nie musicie płacić - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oferuje bezpłatną pomoc dla gospodarstw domowych, firm oraz całych gmin, które byłyby zainteresowane szukaniem oszczędności w ogrzewaniu, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań i - co szalenie istotne - ograniczaniem emisji niebezpiecznych pyłów do atmosfery. W każdym województwie dostępnych jest co najmniej kilku ekspertów, którzy służą swoją radą swoim zainteresowanym.

Po przeprowadzonych konsultacjach, eksperci pomogą również w uzyskaniu dofinansowania do działań, które będziecie chcieli wdrożyć. Pieniądze są na przykład w budżecie unijnym. Warto więc krytycznie popatrzeć na system grzewczy w naszych lokalach i postarać się o to, by w kolejnym sezonie ogrzewanie było i tańsze i czystsze. Hasło do wyszukiwarki - doradztwo energetyczne NFOŚiGW. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy w TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry każdy szuka oszczędności, a szczególnie na rachunkach powoli kończy się sezon grzewczy dość dużo mówiło się o tym, czym palimy, żeby ogrzać swoje domy, ale równie istotne jest również to, jakie właściwości utrzymywania temperatury na nasz dom czy nasze biuro złotemu izolacja to pieniądze wyrzucone w błąd poprzez wysokie rachunki za ogrzewanie intuicyjnie każdy wie, że trzeba mieć szczelne drzwi Rozwiń » okna, bo wtedy ciepło nie ucieka, ale może dla poprawy komfortu i niższych opłat powinniśmy zainwestować w coś jeszcze o poradę w tej kwestii najlepiej poprosić ekspertów wiele firm również prywatnych oferuje usługi doradcze w tym zakresie i pomaga przeanalizować bardzo szczegółowo na czym niepotrzebnie tracimy złotówki jak powalczyć o dofinansowanie n p . do termomodernizacji za samo doradztwo energetyczne jednak wcale płacić nie trzeba Narodowy fundusz ochrony środowiska oferuje bezpłatną pomoc dla gospodarst w domowych firm, ale również całych gmin, które byłyby zainteresowane szukaniem oszczędności w ogrzewaniu w tym wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań i co szalenie istotne ograniczaniem emisji niebezpiecznych pyłów do atmosfery w każdym województwie może zgłosić się do urn poszło już trzymać kontakt do co najmniej kilku ekspertów, którzy za darmo służą swoją radą zainteresowanym po przeprowadzonych konsultacjach eksperci pomogą również w uzyskaniu dofinansowania do działań, które będziecie chcieli wdrożyć pieniądze są n p . w budżecie unijnym warto, więc krytycznie popatrzeć na system grzewczy w naszych lokalach i postarać się o to by w kolejnym sezonie ogrzewanie było ich tańsze i czystsze hasło do wyszukiwarki doradztwo energetyczne NFOŚ przewodnik finansowy tokfm 5 Pelplin w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA