REKLAMA

Ja chrapie, Ty chrapiesz , On chrapie - Czy to coś złego?

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2017-03-27 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:18 min.
Udostępnij:

Dzisiaj w przewodniku medycznym o śnie. O śnie zdziwicie się - chyba o bezsenności. Otóż nie. Właśnie o śnie, bo sen może być zdrowy i niezdrowy. Kiedyż to niezdrowy ? - Ano wtedy gdy chrapiemy. W co trzecim polskim domu w nocy słychać straszne dźwięki - ryczenie, świszczenie, dudnienie, charczenie, sapanie. Jednym słowem - nie da się spać. Chrapanie częsty obiekt żartów, ale nie wtedy gdy rzychodzi nam spać z chrapiącym osobnikiem w pokoju, nie mówiąc o tym że w jednym łóżku. Co piąty dorosły Polak przyznaje się że chrapie. 6 milionów powyżej powyżej 30 roku życia! Następne 4 miliony nie wiedzą o tym... Ale gdyby to był tylko problem życia z chrapiącym. Niestety chrapanie może być w pewnych sytuacjach groźne. Jest związek pomiędzy chrapaniem,a migotaniem przedsionków, zawałem serca , udarem mózgu. Ale o tym więcej w następnych odcinkach przewodnika w tym tygodniu.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik TOK FM na zdrowie w dzień dobry państwu Ewa Podolska dzisiaj w przewodniku medycznym w Ośnie właśnie dziwicie się chyba bezsenność Otóż nie tych właśnie rośnie, bo sen może być zdrowy i niezwykle często niezdrowy Ano wtedy, gdy trafi co trzecim polskim domu w nocy słychać straszny dziwi przenieść ich terenie dudnienie charczenie sapanie 1 słowem nie da się wpadki wind globalnie ten obiekt żartów, ale nie wtedy, gdy przychodzi nam stawać na piątym Rozwiń » zawodnikiem w pokoju nie mówiąc o tym, że w 1 łóżku w co piąty dorosły Polak przyznaje się, że chrapie w 6  000 000 powyżej trzydziestego roku życia następne w 4  000 000 nie wiedzą od ale gdy zdobył tylko problem życia chrapie niestety chrapanie może być pewnych sytuacjach groźny jest związek pomiędzy chrapaniem, a migotaniem przedsionków zawałem serca udary mózgu, ale o tym, więcej w następnych odcinkach przewodnika w tym tygodniu przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA