REKLAMA

Visa Checkout i Masterpass, czyli szybkie płatności przez internet

Data emisji:
2017-04-27 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:17 min.
Udostępnij:

Masz kartę VISy i często płacisz przez internet? Nowa usługa jest właśnie dla Ciebie. Polska jest pierwszym europejskim krajem, w którym firma uruchomiła możliwość płatności przez Visa Checkout. Sam model płatności jest już znany - klient po skojarzeniu swojej karty płatniczej z systemem nie musi za każdym razem podawać danych autoryzujących, jeśli chce zapłacić kartą za zakupy w internecie. Rozwiń »

Na razie płatności w nowym systemie oferują sklepy Euro RTV AGD oraz serwis Ole Ole. Co więcej: za skorzystanie z tej metody można zyskać rabat, który sięgnie nawet 150ciu złotych, oczywiście po spełnieniu warunków promocji.

Klienci, którzy mają karty Mastercarda, już zdążyli przyzwyczaić się do systemu Masterpass. Podpinamy pod system naszą kartę, dzięki czemu płatności w internecie realizujemy szybciej. Obie firmy zapewniają, że chodzi przede wszystkim o wygodę klientów, a proponowane rozwiązania są bezpieczne dla naszych pieniędzy. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!