REKLAMA

Weryfikacja płatności internetowych w 3D Secure w kolejnym banku.

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-05-23 11:00
Czas trwania:
01:00 min.
Udostępnij:

Wiele banków ma ten system od dawna - a te, które jeszcze z niego nie korzystały - powoli wdrażają to rozwiązanie. Klienci Raiffeisen Polbanku właśnie zostali włączeni do podwójnej weryfikacji płatności kartą w internecie - czyli do systemu 3D Secure. Wszystko po to, by zakupy przez sieć były bezpieczniejsze, i żeby ktoś przypadkiem nie zapłacił za swoje zakupy naszą kartą. Rozwiń »

Sposób działania jest prosty: jeśli w sieci płacimy za coś kartą - to poza jej numerem i naszymi danymi, będziemy musieli wpisać jeszcze jednorazowy kod potwierdzający transakcję, który otrzymamy od banku SMSem. System jest szybki, wygodny i intuicyjny.

Wprowadzenie kilkustopniowej weryfikacji płatności w internecie zaleciła Komisja Nadzoru Finansowego. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry i wiele banków ma ten system od dawna te, które jeszcze z tego nie korzystały powoli wdrażają rozwiązania zdjęcie z lewej zaczyna właśnie zostali włączeni do podwójnej weryfikacji płatności kartą w internecie, czyli do systemu 3 decyzji jury, a wszystko po to, żeby zakupy przez internet były bezpieczniejsze i żeby ktoś przypadkiem nie zapłacił za swoje zakupy w naszą kartą sposób działania jest Rozwiń » prosty, jeżeli w sieci płacimy za coś kartą płatniczą to poza jej numerem naszymi danymi trzeba też pisać jeszcze jednorazowy kod potwierdzające transakcje, które otrzymamy od banku SMS-em system jest szybki wygodny i intuicyjne, a wprowadzenie kilku stopniowej weryfikacji płatności przez internet zleciła komisja nadzoru finansowego przewodnik finansowy to kafelki w Pelplinie w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA