REKLAMA

Kolejny bank udostępnia klientom system płatności Paybynet.

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-05-24 11:00
Czas trwania:
01:40 min.
Udostępnij:

Skoro w Przewodniku wrócił temat nowości dla klientów niektórych banków - to dziś opowiem o jeszcze jednej funkcjonalności, z której korzystać mogą już klienci 15 banków, a ostatnio do tego grona dołączył BGŻ BNP Paribas. Rozwiń »

Chodzi o platformę Paybynet, czyli kolejnej usługi ułatwiającej płacenie za zakupy przez internet. Rynek takich usług rozwija się, kolejne sklepy i banki udostępniają różne oferty klientom - wszystko po to, by tym ostatnim zapewnić maksimum wygody, a samym sobie oczywiście wyższe zyski.

System Paybynet jest o tyle ciekawy, że rozwiązanie dostarcza Krajowa Izba Rozliczeniowa, czyli poważna i stabilna instytucja, pełniąca kluczową rolę w rozliczeniach międzybankowych. System wyróżnia to, że pieniądze trafiają bezpośrednio z konta klienta na konto przedsiębiorcy - bez pośredników. Wybierając tę formę płatności za zakupy - system sam wprowadzi wszystkie kluczowe dla przelewu dane, co eliminuje możliwość popełnienia błędu przy wpisywaniu kwoty czy numeru konta odbiorcy. Po prostu logujemy się na nasze konto internetowe i akceptujemy transakcję. Szybko i sprawnie. Co istotne - przelewy zlecone w systemie Paybynet są nieodwołalne - obie strony mają więc pewność, że transakcja zostanie zrealizowana. Oprócz płatności w sklepach, system powala tez na noszenie opłat administracyjnych i skarbowych w ramach e-urzędów. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry skoro w przewodniku wrócił temat nowości dla klientów niektórych banków godzi się bowiem jeszcze 1 funkcjonalności, z których korzystać mogą już klienci 15 banków ostatnio do tego grona dołączył BGŻ BNP Paribas chodzi o Platformę Paybynet, czyli kolejnej usługi ułatwiające płacenie za zakupy przez internet rynek takich usług rozwija się kolejne sklepy banki udostępniają różne oferty swoim klientom, Rozwiń » a wszystko po to, żeby było ostatnim zapewnić maksimum wygody, a samym sobie oczywiście maksimum zysków system Paybynet jest o tyle ciekawe rozwiązanie dostarcza krajowa izba rozliczeniowa, czyli poważne lista winnych instytucjach pełniąca kluczową rolę w rozliczeniach międzybankowych system wyróżnia to, że pieniądze trafiają z konta klienta na konto przedsiębiorcy bez żadnych pośredników, kiedy wybierzemy te formy płatności za zakupy w system sam wprowadzi wszystkie kluczowe dla przelewu dane co eliminuje możliwość popełnienia błędu przy wpisywaniu kwoty 3 numeru konta odbiorcy po prostu logujemy się na nasze konto internetowe i akceptujemy transakcję, która została wygenerowana szybko sprawnie co istotne przelewy zlecone w systemie Paybynet są nieodwołalne, a to oznacza, że obie strony mają pewność, że transakcja zostanie zrealizowana oprócz umożliwienia płatności w coraz większej liczbie sklepów system pozwala też na wnoszenie opłat administracyjnych skarbowych w ramach urzędów przewodnik finansowy to kre w w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA