REKLAMA

Milion osób loguje się do banków tylko przez aplikację na smartfony

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-05-30 11:00
Czas trwania:
01:30 min.
Udostępnij:

Do oddziałów banku zachodzimy już tylko sporadycznie - zazwyczaj kiedy mamy do załatwienia jakąś bardzo poważną sprawę, np. duży kredyt czy przekazanie informacji o zmianie dokumentów. Większość z nas codzienne sprawy bankowe załatwia już wyłącznie on-line. Coraz szybciej jednak rośnie grupa ludzi, którzy swoje konto obsługują wyłącznie przez smartfony! Rozwiń »

To wnioski z zestawienia przygotowanego przez cashless.pl. Wynika z niego, że z aplikacji bankowej na telefon korzysta ponad 8 milionów osób, z czego aż milion nie wspomaga się już logowaniem na konto przez komputer!

Największą liczbę klientów zaglądających na konto przez aplikację ma bank PKO BP - blisko 2 miliony. Drugi jest bank Pekao SA, kolejne miejsca przypadają mBankowi, ING i BZ WBK.

Cashless.pl zwraca uwagę na to , że rosnąca rzesza klientów korzystających z banku wyłącznie przez aplikację niesie za sobą konsekwencje - firmy muszą postawić jeszcze większy nacisk i przeznaczyć jeszcze więcej pieniędzy na rozwój tego typu usługi - tak, by były one nie tylko czytelne i szybkie, ale też całkowicie bezpieczne. Powinny też być chociażby nośnikiem informacji np. o tym, że zmieniają się bankowe regulaminy. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry dla oddziałów banku zachodzimy już tylko sporadycznie zazwyczaj, kiedy mamy do załatwienia jakąś bardzo poważną sprawę np. duży kredyt czy przekazanie informacji o zmianie dokumentów większość z nas codzienne sprawy bankowe załatwia już wyłącznie online coraz szybciej jednak rośnie grupa ludzi, którzy swoje konto obsługują wyłącznie przez obligacje na smartfony to wnioski z zestawienia przygotowanego Rozwiń » przez portal CASA Res PL wynika z niego, że z aplikacji bankowej na telefon korzysta ponad 8  000 000 osób z czego aż 1 000 000 nie wspomaga się w reagowaniu na konto przez komputery największą liczbę klientów zaglądających na konto przez aplikację ma bank PKO BP blisko 2  000 000 drugi jest bank Pekao SA kolejne miejsca przypadają mBankowi i ING i BZ WBK Carles zwraca też uwagę na to, że rosnąca rzesza klientów korzystających z banku wyłącznie przez aplikacja niesie za sobą konsekwencje w firmy muszą położyć jeszcze większy nacisk i przeznaczyć jeszcze więcej pieniędzy na rozwój tego typu usługi tak, żeby były one nie tylko czytelnej szybki, ale też całkowicie bezpieczne i zawierały wszystkie informacje potrzebne klientowi do obsługi konta powinny, więc również być nośnikiem informacji n p . o tym, że zmieniają się bankowe regulaminy przewodnik finansowy pokazał w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA