REKLAMA

"Przydasie" na wakacje: aplikacje bankowe

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-07-20 11:00
Czas trwania:
01:18 min.
Udostępnij:

Niektórzy są tradycjonalistami - i na swoje konto w banku przez internet zaglądają tylko z jednego komputera. Ma to swoje uzasadnienie, bo ogranicza ryzyko wycieku naszych danych czy włamania na konto. W czasie wakacji jednak kontrolowanie wydatków w ten sposób może być niemożliwe... Rozwiń »

Dlatego może warto się przełamać i zainstalować sobie na smartfonie aplikację własnego banku? Już chyba każdy działający w Polsce bank posiada takie rozwiązanie dla użytkowników, i coraz szybciej przybywa tych, którzy do kontaktów z bankami używają wyłącznie aplikacji mobilnej.

Skonfigurowanie aplikacji zajmuje krótką chwilę, ale warto zrobić to przed wyjazdem, żeby potem nie denerwować np. na długo nie przychodzące hasło weryfikacyjne. Banki cały czas rozbudowują te usługę, dodając kolejne funkcje - np. możliwość zaciągnięcia kredytu, co też może okazać się istotne w czasie szalonych wakacji.... Te podstawowe funkcje to jednak oczywiście możliwość sprawdzenia stanu konta, podgląd historii transakcji i możliwość zlecenia przelewu. Warto próbować - i szybko przyzwyczaić się do wygody. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry niektórzy są tradycjonalistami na swoje konto banku przez internet zaglądają tylko z 1 komputera w ma swoje uzasadnienie, bo ogranicza ryzyko wycieku naszych danych logowania na konto jednak w czasie wakacji kontrolowanie wydatków w ten sposób może być niemożliwe dlatego może warto się przełamać i zainstalować w smartfonie aplikację własnego banku w bankach działających w Polsce bank posiada takie rozwiązanie Rozwiń » dla użytkowników coraz szybciej przybywa tych, którzy do kontaktu z bankami używają już wyłącznie aplikacje mobilne konfigurowania migracji zajmuje krótką chwilę i warto zrobić to przed wyjazdem, żeby potem nie denerwować się n p. na długo nie przychodzące hasło rekrutacyjne banki cały czas rozbudowują te usługi, dodając kolejne funkcje n p. możliwość zaciągnięcia kredytu co też może okazać istotne w czasie szalonych wakacji potem podstawowe narzędzia to oczywiście możliwość sprawdzenia stanu konta podgląd historii transakcji i możliwość zlecenia przelewu warto spróbować wpisze go przyzwyczaić się do wygody przewodnik finansowy pokazał w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA