REKLAMA

"Przydasie" na wakacje: plannery finansowe

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-07-25 11:00
Czas trwania:
01:43 min.
Udostępnij:

W czasie urlopu, ale i na co dzień, domowy budżet dobrze jest mieć pod kontrolą. Szczególnie, jeśli mamy tendencję do szybkiego wydawania pieniędzy - i pod koniec miesiąca walczymy o przeżycie licząc każdą złotówkę, albo gdy jesteśmy niesystematyczni i zapominamy np. o zapłaceniu rachunków. Rozwiń »

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być aplikacje do zarządzania domowym budżetem. Temat jest bardzo popularny, dlatego też oferta tego typu aplikacji jest szeroka. Najlepiej będą sprawdzały się takie, w których możemy niejako zaplanować cały miesiąc z góry: oznaczyć, kiedy powinniśmy zapłacić jakie rachunki i ile mniej więcej potrzebujemy na to pieniędzy - wtedy wiemy, jaką mniej więcej kwotę mamy do dyspozycji na cały miesiąc.

Wydawane przez nas pieniądze, aplikacje pozwalają umieszczać w różnych kategoriach. Dzięki temu czarno na białym możemy zobaczyć, ile w danym miesiącu wydaliśmy na sprawy domowe, ile na zakupy spożywcze, ile na rozrywkę a ile na zachcianki. A taki przegląd sytuacji z kilku miesięcy pozwoli nam znaleźć miejsca, w których możemy szukać oszczędności. Niektóre aplikacje na podstawie wprowadzanych przez nas danych potrafią nawet zrobić prognozy naszych finansów na przyszłość - to też może dać nam do myślenia.

A obok plannerów finansowych, warto mieć też aplikację, która pozwala nam archiwizować paragony. Jedno zdjęcie wystarczy, by po pierwsze mieć zarchiwizowany dowód zakupów, a po drugie - automatycznie zliczać wszystkie wydane przez nas pieniądze. Pomocne i na wakacjach, i na co dzień. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry w czasie urlopu, ale na co dzień w domowy budżet zawsze jest mieć pod kontrolą tych szczególnie, jeżeli mamy tendencję do szybkiego wydawania pieniędzy pod koniec miesiąca walczymy o przeżycie, licząc każdą złotówkę albo gdy jesteśmy systematycznie i zapominamy n p. w opłaceniu rachunków w dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być aplikacje do zarządzania domowym budżetem temat jest bardzo Rozwiń » popularny dlatego też oferta tego typu obligacji jest naprawdę szeroka najlepiej będą sprawdzały się takie, w których możemy niejako zaplanować cały miesiąc z góry oznaczyć, kiedy powinniśmy zapłacić rachunki ile mniej więcej potrzebujemy na to pieniędzy wtedy wiemy, jaką kwotę będziemy mieli do własnej dyspozycji na cały miesiąc wydawane przez nas pieniądze w aplikacji pozwalają umieszczać w różnych kategoriach dzięki temu czarno na białym możemy zobaczyć ile w danym miesiącu wydaliśmy na sprawy domowe ile na zakupy spożywcze, o ile na rozrywkę pani Genowefo zachcianki w taki przegląd sytuacji od kilku miesięcy pozwoli nam znaleźć te miejsca, w których możemy szukać oszczędności niektóre obligacje na podstawie historycznych danych potrafią zrobić nawet prognozy naszych finansów na przyszłość też może nam dać domyślenia obok plenerów finansowych warto mieć również aplikacje, które pozwalają nam archiwizować paragony jedno zdjęcie wystarczy, by po pierwsze, mieć zarchiwizowane dowód zakupu, a po drugie, automatyczny widać wszystkie wydane przez nas pieniądze pomocny i na wakacjach nad przewodnik finansowy pokazał w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA