REKLAMA

Palenie postarza

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2017-07-17 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Jak bardzo chcemy młodo wyglądać. Coraz bardziej wyrafinowane zabiegi kosmetyczne, coraz lepsze kosmetyki. Wszystko to, by powstrzymać efekt starzenia się. Rozwiń »
Na nic - jeśli palimy. Osoba uzależniona od papierosów wygląda zazwyczaj na kilka lat starszą, niż jest w rzeczywistości. Dlaczego ?

 Nikotyna oddziałuje niekorzystnie na układ krążenia, powodując nieodżywienie skóry, a tym samym spowolnienie jej regeneracji. Z powodu niedoboru składników odżywczych staje się ona blada, poszarzała oraz pozbawiona blasku. Substancje zawarte w dymie papierosowym uszkadzają włókna kolagenowe, przez co skóra traci swoją jędrność i elastyczność, co skutkuje pojawieniem się głębokich zmarszczek wokół oczu, obwisłych policzków oraz worków pod oczami.
Co więcej, okolica wokół ust jest bardzo narażona na powstawanie pionowych podłużnych zmarszczek, które powodowane są specyficznymi ruchami ust podczas palenia papierosów.
Nie mówiąc już o zapachu jaki wokół siebie roztaczają palacze…. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
w przewodnikach TOK FM na zdrowie w dzień dobry Ewa Podolska jak bardzo chcemy młody wygląd i coraz bardziej wyrafinowane zabiegi kosmicznych coraz lepsze kosmetyki wszystko to by powstrzymać efekt zdarzeń znani z jeśli pani osobą uzależnioną od papierosów wygląda w zwyczajnych kilka lat starszy z nich jest rzeczywiste, dlaczego nikotyna oddziałuje niekorzystnie na układ krążenia, powodując niedożywienie skóry, a tym samym spowolni -li regeneracji z powodu niedoboru Rozwiń » składników odżywczych w wejściu na Bielanach poszerzała oraz pozbawiona blasku substancje zawarte w dymie papierosowym uszkadzają włókna kolagenowe przez co skóra traci swoją jędrność elastyczność co następnie skutkuje pojawieniem się głębokich zmarszczek wokół oczu obwisłe policzków oraz worków z modelkami w co więcej okolica wokół Puław jest bardzo narażona na powstawanie pionowych podróżnych z architekt, który powodowane są specyficznymi ruchami ust podczas palenia papierosów nie mówię, że zapachów, jaki wokół siebie rozpętali Polacy do suszenia jutro przed 1 4 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 60% taniej w promocji Black Friday!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA