REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2017-09-18 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! W tych pełnych napięcia dniach, gdy nasi wschodni sąsiedzi, Rosja i Białoruś, zgromadzili u naszych granic niezliczone wojska pod pozorem manewrów "Zapad", Polska nie pozostaje bezczynna. Władze naszego kraju w odpowiedzi rozpoczęły manewry "Reparation" z naszym wielkim zachodnim sojusznikiem. Gdy tam strzelają ślepakami, my tu z Niemcami ostrą amunicją strzelamy. Zawstydzimy Putina jego własną bronią! Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do organizatorów europejskiej loterii Eurojackpot. Mili moi, no nie może być tak, że kiedy po raz pierwszy w loterii o ogromnych wygranych mogą legalnie zagrać Polacy w swojej umęczonej ojczyźnie, to dwie główne wygrane padają na terenie Niemiec, Wstyd, niezrozumienie tragicznych losów naszej części Europu, i jeszcze raz wstyd! Muszę ogłosić stanowcze polskie "nie" dla Europy dwóch wysokości wygranych!
Rodacy! Koniec lata to czas na refleksję. Wszędzie, tylko nie w Polsce.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
program, aby nabyć specjalne wystąpienie mózgu państwa osoby tutejsze po operacji zmiany płci Brodacy w tych pełnych napięcia dniach i nasi wschodni sąsiedzi Rosja Białoruś zgromadzili naszych granic niezliczone wojska pod pozorem manewrów zapad Polska nie pozostaje bezczynne władze naszego kraju w odpowiedzi rozpoczęły manewry reparacje z naszym wielkim zachodnim sojusznikiem, gdy tam strzelają ślepakami my czuł z Niemcami ostrą amunicją strzelamy zawstydził Putina jego Rozwiń » własną bronią, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do organizatorów Europejskiej loterii euro i tak potrwa mili moi non nie może być tak, że kiedy po raz pierwszy w historii loterii ogromnych wygranych mogą legalnie zagrać Polacy swojej umęczonej ojczyźnie to 2 główne wygrane padają na terenie Niemiec wstyd niezrozumienie tragicznych losów naszej części Europy i jeszcze raz wstyd musiał ogłosić stanowczy polskiej nie dla Europy w 2 wysokości wygranych rodacy koniec lata to czas na refleksję wszędzie tylko nie w Polsce tyle dziękuję za odwagę i Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA