REKLAMA

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Przewodnik Drogowy TOK FM
Data emisji:
2017-09-20 11:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

Od 2002 roku, między 16 a 22 września trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Kampania mająca na celu przekonać mieszkańców do korzystania z innych środków transportu niż prywatne samochody. W tym roku inicjatywa odbywa się pod nazwą "Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna"

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik drogowy TOK FM Krzysztof Woźniak dzień dobry trwa Europejski tydzień zrównoważonego transportu kampania po raz pierwszy w 20 0 2 roku została zainicjowana przez komisję Europejską niezmiennie od 1 5 lat odbywa się między szesnastym, a dwudziestym drugi 2 września w tym roku cała inicjatywa jest pod nazwą mobilność czysta współdzielą ma ich inteligentna w czasie tygodnia kraje, ale i poszczególne miasta mogą organizować różnego rodzaju wydarzeniach mające na Rozwiń » celu przekonać mieszkańców do korzystania z innych środków transportu niż prywatne samochody działania podzielono na 3 kategorie chwałę dla miejscowości, które w ramach tygodnia planują rozpocząć działanie mające długotrwałe efekty n p. obniżenie cen biletów w publicznych środkach transportu otwarcie nowej linii tramwajowej wyznaczenie nowej strefy dla pieszych tydzień działań dla miejscowości, które planują zorganizować różnego rodzaju wydarzenia promujące zrównoważony transport w trakcie całego tygodnia jak n p. festyny pikniki rowerowe czy też czasowe zamknięcie niektórych ulicach i dla ruchu kołowego w dzień bez samochodu dla miejscowości, które planują zorganizować 2 2 września dzień bez samochodu jest ona przykład jednodniowe zamknięcie ulicy dla ruchu kołowego dzień darmowej komunikacji miejskiej no właśnie zawsze na koniec Europejskiego tygodnia zrównoważonego transportu finałową odbywa się w taki dzień bez samochodu, ale co to w rzeczywistości oznacza do usłyszenia jutro pozdrawiam i przewodnik drogowy i tokfm PL w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK DROGOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA