REKLAMA

Kto nie musi używać pasów bezpieczeństwa?

Przewodnik Drogowy TOK FM
Data emisji:
2017-09-06 11:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Istnieje sporo osób, które z racji stanu zdrowia, albo wykonywanego zawodu, nie musza używać pasów bezpieczeństwa. Są to np. kobiety o widocznej ciąży, osoby z odpowiednim zaświadczeniem lekarskim, czy zespół medyczny w czasie udzielania pomocy.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik drogowy TOK FM Krzysztof Woźniak dzień dobry z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy nie muszą używać tych kobiet o widocznej ciąży osoby posiadające odpowiednie zaświadczenie lekarskie kierujący taksówką podczas przewożenia pasażera instruktor lub egzaminator podczas szkolenia lub egzaminowania do końca nie wiadomo dlaczego to osoby zostały wykluczone z tego obowiązku, ale tak jest to oni wszyscy podczas przewożenia osoby zatrzymanej pasów nie muszą używać Rozwiń » policjanci oraz funkcjonariusze ABW w Agencji Wywiadu CBA Straży Granicznej inspektora kontroli skarbowej służby celnej i więziennej żołnierze sił zbrojnych i żandarmerii wojskowej również Boru sporo tego prawda i to nie wszyscy, bo też zespół medyczny w czasie udzielania pomocy konwojent podczas przewożenia wartości pieniężnych oraz dziecko do trzeciego roku życia w małych i dużych pojazdach przeznaczonych do przewozu osób i kursant ma prawo jazdy musi to wszystko zapamiętać pasy warto zapinać niezależnie, gdzie siedzimy, dlaczego o tym jutro pozdrawiam przewodnik drogowy i tokfm PL w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie tokfm PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK DROGOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu w jesiennej promocji. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA