REKLAMA

Problemy z układem moczowym? Nie czekajmy dłużej niż dwa dni!

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2017-09-26 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:26 min.
Udostępnij:

Dziś zapalania dróg moczowych ciąg dalszy. Typowe objawy, które mogą świadczyć o łagodnym zapaleniu dolnych dróg moczowych, czyli tzw. „przeziębieniu pęcherza” to: Rozwiń »
- ból i/lub pieczenie przy oddawaniu moczu,
- uczucie częstego parcia na mocz z oddawaniem niewielkich jego ilości o silnej woni,
- ból w dole brzucha.
Na początek można spróbować domowych sposobów:
Pijmy nie mniej niż 3 litry płynów dziennie, by przyśpieszyć wypłukiwanie bakterii z dróg moczowych. Najlepsza jest nie gazowana woda mineralna, można do niej dodać sok z owoców - które zawierają witaminę C. Stosujmy herbatki ziołowe, wygrzejmy się - najlepiej wskoczmy pod kołdrę, a do podbrzusza i dolnej części pleców przyłóżmy poduszkę elektryczną albo termofor.
Ciepło poprawia ukrwienie błon śluzowych, a to przyśpiesza leczenie. Róbmy nasiadówki: gorąca woda plus napar z ziół - są gotowe mieszanki. Jeśli po 2 dniach domowej kuracji dolegliwości nie ustąpią, koniecznie idźmy do lekarza. Uwaga - kobiety w ciąży już przy pierwszych objawach ze strony układu moczowego nie powinny stosować żadnych domowych sposobów tylko pod razu
zgłosić się do ginekologa. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dni TOK FM na zdrowie w dzień dobry i Ewa Podolska dziś zapalenie dróg moczowych ciąg dalszy typowe objawy, które mogą świadczyć o łagodnym zapaleniu dróg moczowych zintegrowanym przeziębieniu pęcherza to wójt Wilk lub pieczenie chleba ramówkę, czerpiąc z tego partia nowoczesna wydawanie wielkich jego ilości o silnej woli w bólu w dole w 2 na początek można spróbować domowych w sposób pieniędzmi nie mniej niż 3 l płynów dziennie, by przyspieszyć wypłukiwanie Rozwiń » bakterii dróg moczowych najlepsza jest niegazowana woda mineralna można do nich dodać sok z owoców, które zawierają witaminę c stosujmy herbatki ziołowe wyżej niż najlepiej skośny pod kołdrę, a do podwyższenia Dolnej części pleców przełożymy poduszkę elektryczną albo w termosach ciepło poprawia ukrwienie błony śluzowych, a to przyśpiesza, ale czy zróbmy nasiadówki gorąca woda plus na Paryżu są gotowe mieszanki jeśli po 2 dniach domowej kuracji dolegliwości nie ustąpią koniecznie idziemy do lekarza uwaga kobiety wciąż się już przy pierwszych objawów ze strony układu moczowego i powinny stosować żadnych domowych sposobów tylko od razu zgłosić się do ginekologa więcej jutro przed 1 4 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA