REKLAMA

Smog – jak sobie radzić na co dzień

Przewodnik Smogowy
Data emisji:
2017-10-20 06:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:31 min.
Udostępnij:

Na zakończenie naszego przewodnika kilka rad. Rozwiń »

Jak uchronić się przed smogiem na co dzień? Sprawdzajmy stan powietrza przed wyjściem. Informacje znajdziemy na stronach WWW lub aplikacjach na telefon. Jeśli zanieczyszczenie jest wysokie, krócej przebywajmy na świeżym powietrzu. Możemy kupić i używać maseczkę antysmogową. Dobre modele potrafią zatrzymać prawie 100% zanieczyszczeń. Jeżeli nie chcemy nosić maseczki starajmy się oddychać zawsze przez nos. Jest on naszym naturalnym filtrem. Częściej myjmy ręce i twarz, czyli obszary skóry wystawione najbardziej na działanie szkodliwych składników atmosfery. W domu zaopatrzmy się w dobrej jakości oczyszczacz powietrza. Zadbajmy o swoją dietę. Witaminy A, C, E oraz selen, pomagają zneutralizować nadmiar wolnych rodników w organizmie, które powstają na skutek oddychania zanieczyszczonym powietrzem.

Jeśli tylko możemy starajmy się możliwe często spędzać czas poza miastem. Nawet parę dni bez zanieczyszczeń i smogu może pomóc organizmowi, ale uwaga, często na przedmieściach jest znacznie gorzej niż w mieście.

Słuchajcie także Państwo naszych informacji o stanie powietrza; codziennie w Radiu TOK FM o 8:00 i 16:00. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik smogowych w dzień dobry Ewa Podolska na zakończenie naszego przewodnika kilka lat jak uchronić przed smogiem na co dzień w sprawdzeniu stan powietrza przed wyjściem z informacji znajdziemy na stronach www lub aplikacja na ten fakt, iż zanieczyszczenie jest wysokie krócej przebywają na świeżym powietrzu możemy kupić i używać maseczka antysmogowa dobre modele potrafimy zatrzymać prawie 100 % zanieczyszczeń VAT, jeżeli nie chce nosić maseczki steny się oddychać zawsze Rozwiń » przez nos jest on naszym naturalnym filtrem częściej myjemy ręce twarz, czyli obszar skóry wystawiony najbardziej na działanie szkodliwych składników odpisy z domu zaopatrzymy się w dobrej jakości oczyszczacze powietrza zadbajmy o swoją dietę witaminy, a CE oraz selen pomaga się zneutralizować negatywne w wolnych rodników w organizmie, który to z tej na skutek oddychania zanieczyszczonym powietrzem jeśli tylko możemy starajmy się możliwie często spędzać czas poza miastem nowy talent i bez zanieczyszczeń smogu może pomóc organizmowi, ale uwaga 3 tys na Przedmieścia jest znacznie gorzej niż w mieście wysłuchają informacji o stanie powietrza w radiu TOK codziennie o ósmej i w szesnastej przewodnik z modowych Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK SMOGOWY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA