REKLAMA

Open space? Mało komfortowy.

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2017-10-26 11:00
Czas trwania:
01:18 min.
Udostępnij:

Chcesz, żeby twoi pracownicy byli bardziej efektywni? To zrób im w biurze pokoje zamiast przestrzeni open space! W najnowszych badaniach brytyjscy naukowcy z uniwersytetu Exeter udowadniają, że w open space'ach efektywność pracowników jest niższa o 15 procent, a komfort pracy jest o jedną trzecią gorszy niż w systemie z zamykanymi gabinetami. Rozwiń »

Wyniki analiz pokrywają się z badaniami ankietowymi prowadzonymi w różnych krajach. Aż 95 procent pracowników wskazuje, że w pracy ważna jest - lub byłaby - możliwość wykonywania powierzonych obowiązków w prywatności. Prawie jedna trzecia badanych wskazała, że często bierze pilniejsze zadania do dokończenia w ciszy w domu, bo nie potrafi skupić się nad nimi w pracy.

Brak odpowiedniego komfortu pracy źle wpływa na efektywność i motywację pracowników. Przeliczono, że osoba, która czuje się źle w swoim miejscu pracy traci średnio półtorej godziny dziennie, by znaleźć skupienie i wejść w odpowiedni rytm. A to prowadzi do strat, które w skali całej gospodarki można liczyć nawet w miliardach złotych. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy w TOK FM Aleksandra Rynkiewicz dzień dobry chcesz, żeby twoi pracownicy byli bardziej efektywni to zrobił duże pokoje zamiast przestrzeni open Space najnowszych badaniach brytyjscy naukowcy z uniwersytetu Exeter udowadniają, że w open Space ach, efektywność pracowników jest niższa od 15 %, a komfort pracy jest o 1 3 gorszy niż w systemie zamykanymi gabinetami wyniki analiz pokrywają się z badania ankietowe mini prowadzonymi w różnych krajach aż 9 5 % Rozwiń » pracowników wskazuje, że w pracy ważne jest lub byłaby możliwość wykonywania powierzonych obowiązków w prywatności prawie 1 3 badanych wskazała, że często bierze pilniejsze zadania do dokończenia w ciszy w domu, bo nie potrafi skupić się nad nimi w pracy, a brak odpowiedniego komfortu pracy źle wpływa na efekty w gościnę motywację pracowników przeliczono, że osoba, która czuje się źle w swoim miejscu pracy traci średnio 1,5 godziny dziennie, żeby znaleźć skupienie i wejść w odpowiednie reformy, a to prowadzi do strat, które w skali całej gospodarki można liczyć nawet miliard złotych i przewodnik finansowy to kafelki w Pelplinie w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie TOK FM PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA