REKLAMA

Spotify wprowadza polskie playlisty

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2017-10-24 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:49 min.
Udostępnij:

Popularny serwis streamingowy wdrożył polskie playlisty, generowane automatycznie. Rozwiń »

Spotify proponuje wygenerowane automatycznie, czy przez selekcjonerów playlisty, np. idealne do wieczoru, czy te do imprezowania.

Pojawiły się także kolejne listy, np. tylko z polską muzyką - jest dokładnie 40 letnich składanek i zwrócono uwagę m. in. na rodzimy hip-hop.

Ale są też playlisty nastrojowe, takie jak jesienne, czy muzyka do pracy. Z serwisu można korzystać bezpłatnie, więc co jakiś czas słyszymy reklamy pomiędzy utworami. Można też wykupić abonament. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny radia TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Popularny serwis streamingujący muzykę, Spotify, wdrożył polskie playlisty. Rozwiń »
Spotify proponuje wygenerowane automatycznie czy przez selekcjonerów playlisty n p. idealne do zwiadu wieczoru imprezował poczynań prezesa PiS pojawił się także kolejne listy tylko z polską muzyką jest dokładnie 40 letnich składanek i zwrócono uwagę m. in. narodzin hip-hopu, ale są też playlisty nastrój owe takich jak jesienny przyjęły, że muzyka do pracy w spółki, by można korzystać bezpłatnie PD co jakiś czas słyszymy reklamy pomiędzy utworami lub też można wykupić abonament. Do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA