REKLAMA

Odzyskaj od banku część opłat za kartę.

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-01-30 11:00
Czas trwania:
01:52 min.
Udostępnij:

Co jakiś czas klienci poszczególnych banków dowiadują się, że mają prawo do zwrotu pieniędzy, które niesłusznie pobierał od nich bank. Tym razem chodzi m.in. o Millenium. Do końca stycznia - klienci tej instytucji mają szanse na odzyskanie części opłat za korzystanie z kart debetowych. Reklamację trzeba złożyć przez telefon, listownie albo przez internet. Rozwiń »

A o co chodzi? O przypadki, kiedy klient wykonał wystarczającą liczbę miesięcznych transakcji, aby spełnić warunki promocji by nie zapłacić za kartę bankomatową - tymczasem ostatecznie i tak te koszty ponosili, bo bank rozliczał transakcje w korzystnym dla siebie czasie. Reklamacje mogą składać klienci, którzy korzystali z promocji między 1 stycznia 2016 a 9 grudnia 2017 roku. Później bank zmienił zasady rozliczeń tak, żeby nie było już żadnych wątpliwości dotyczących zasad promocji i rozliczeń.

W innych bankach - a były to m.in. mBank i T-Mobile - zwroty pieniędzy miały miejsce już w minionym roku, a chodziło podobne sytuacje - czyli nie do końca jasne zasady rozliczania transakcji i naliczania opłat za karty. Sprawą zainteresował się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów - stąd decyzje banków o oddawaniu klientom pieniędzy.

Zatem do końca stycznia o zwrot pobranych opłat, jak wspomniałam mogą starać się klienci Millenium, ale również Plus Banku, a do końca kwietnia czas na złożenie reklamacji mają osoby korzystające z usług Banku Zachodniego WBK. Informacji o tym, kto i za co może odzyskać pieniądze - najlepiej szukać na stronach naszych banków. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Predenkiewicz dzień dobry co jakiś czas klienci poszczególnych banków dowiadują się, że mają prawo do zwrotu pieniędzy, które niesłusznie pobierało od nich bank tym razem chodzi m. in . o klientów Millennium do końca stycznia klienci instytucji mają szansę na odzyskanie części opłat za korzystanie z kart debetowych reklamację trzeba złożyć przez telefon listownie albo przez internet, o co chodzi o przypadki, kiedy klient Rozwiń » wykonywał wystarczającą liczbę miesięcznych transakcji, aby spełnić warunki promocji, gdyby nie płaci za kartę bankomatową, a tymczasem ostatecznie i tak te koszty ponosili, bo bank rozlicza transakcje w korzystnym dla siebie czasie reklamacje mogą składać klienci, którzy korzystali z promocji Milenium od stycznia 20 16 roku do 9 grudnia 20 1 7 roku później bank zmienił zasady rozliczeń także, by nie było żadnych wątpliwości dotyczących zasad promocji i rozliczeń winnych bankach było to m. in. w Mbanku czy w T-Mobile zwrot pieniędzy miały miejsce już w minionym roku chodziło podobne sytuacje, czyli nie do końca jasne zasady rozliczenia transakcji i naliczania opłat za karty sprawą zainteresował się urząd ochrony konkurencji konsumentów stąd decyzje banków o odbudowaniu klientom pieniędzy, a zatem do końca stycznia o zwrot pobranych opłat jak wspólnie mogą starać się klienci Millennium, ale również plus banku, a do końca kwietnia Czasna złożenie reklamacji mają osoby korzystające z usług banku Zachodniego WBK czy Raiffeisena informacji o tym, kto, kiedy i za co może odzyskać pieniądze najlepiej szukać na stronach banków banki często też, wysyłając do nas tradycyjne listy z informacją o tym komu przysługują ewentualne zwroty kosztów przewodnik finansowy tokfm 5 Pelplin w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie TOK FM PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA