REKLAMA

W Nowej Zelandii płacą za przyjeżdżanie rowerem do pracy

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-03-16 11:00
Czas trwania:
01:12 min.
Udostępnij:

To się nazywa dobry pomysł, na którym zyskują... wszyscy. Jedna z nowozelandzkich agencji reklamowych daje swoim pracownikom zarobić więcej.... tylko za to, że do pracy przyjeżdżają rowerem. Rozwiń »

Każda osoba, która zdecyduje się przesiąść z auta na rower, na początku dostaje dodatkowe pięć dolarów za dzień pracy. Jeśli pracownik wytrwa pół roku - może liczyć już na 10 dolarów dziennie. Żywym dowodem na to, że pomysł się przyjął jest to, że w programie dojazdów bierze udział pięć na każde sześć zatrudnionych osób.

Pracownicy więc zarabiają więcej - a przy okazji dbają o kondycję, poprawia się ich stan zdrowia, są bardziej zadowoleni, mają więcej energii - i przez to pracują bardziej wydajnie. I to jest właśnie korzyść dla pracodawcy. Raz, że atmosfera w firmie poprawia się, dwa - pracownicy rzadziej chorują, a trzy - agencja zyskuje rozgłos nie tylko w Nowej Zelandii, ale i na całym świecie... Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dulkiewicz dzień dobry Tosię nazywa pomysł, na którym zyskują wszyscy 1 z nowozelandzkiej agencji reklamowych daje swoim pracownikom zarobił dodatkowo tylko zawozi do pracy przyjeżdżają rowerem każda osoba, która zdecyduje się przesiąść z auta na rowery na początku dostaje dodatkowe 5 USD za dzień pracy, jeżeli pracownik wytrwał pół roku może liczyć już na 10 USD dziennie w żywym dowodem na to, że pomysł się przy jest to, Rozwiń » że programy dojazdów bierze udział 5 na każde 6 zatrudnionych w firmie osób pracownicy, więc zarabiają więcej, a przy okazji dbają o kondycję poprawia się ich stan zdrowia są raczej zadowoleni mają więcej energii i przez to pracują bardziej wydajnie to jest właśnie korzyści dla pracodawcy oraz atmosfera w firmie poprawia się w 2 pracownicy rzadziej chorują, a 3 agencja zyskuje rozgłos nie tylko w nowej Zelandii, ale i na całym świecie przewodnik finansowy pokazał w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie TOK FM PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA