REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2018-03-19 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
02:01 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! Skrytobójczy mord w bratniej Wielkiej Brytanii poruszył polskie serca i skłonił naszego premiera i ministrów Jarosława Kaczyńskiego do reakcji odwetowej na Rosji. Już w najbliższych dniach wydalimy z kraju rosyjskich dyplomatów i - żeby Rosjan bardziej bolało - Antoniego Macierewicza. Jeśli ten cios nie zachwieje prezydentem Putinem, to następnym krokiem będzie wydalenie z naszej umęczonej ojczyzny sześciu betonowych pomników żołnierzy radzieckich. Tak uczynimy Putina wrakiem! Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do leżącego jeszcze tu i ówdzie śniegu. Drogi śniegu, na nic kamuflaż, Zbigniew Ziobro już wie, że tak naprawdę jesteś poszukiwanym listem gończym bałwanem.
Rodacy! Dziś do naszego kraju przybywa z wizytą kanclerz Angela Merkel. Jak poinformowano moją kancelarię Mózgu Państwa spotka się ona z Bartłomiejem Misiewiczem, Krystyną Pawłowicz i ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Ten dobór rozmówców otworzy jej oczy na polskie przemiany. Po nich ona te otwarte oczy nawet wytrzeszczy. Tak jak trzeszczy sojusz polsko-niemecki.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
program, aby nabyć specjalne wystąpienie mózgu państwa, aby tutejsze po operacji zmiany płci jego rodacy skrytobójczo mord w bratniej Wielkiej Brytanii poruszył polskie serca i skłonił naszego premiera i ministrów Jarosława Kaczyńskiego do reakcji odwetowej na Rosji już w najbliższych dniach wydali mi z kraju rosyjskich dyplomatów i żeby Rosjan bardziej bolało, a Antoniego Macierewicza i jeśli ten czas nie zachwieje prezydentem Putinem to następnym krokiem będzie Rozwiń » wydalenie z naszej umęczonej ojczyzny 6 betonowych pomników żołnierzy radzieckich tak uczynimy Putina z brakiem, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do leżącego jeszcze trudniej i ówdzie śnieg drogi śniegu granic kamuflaż Zbigniew Ziobro już wie, że tak naprawdę jesteś poszukiwanym listem gończym bałwan rodacy dziś do naszego kraju przebywa z wizytą kanclerz Angela Merkel jak poinformowano moją kancelarię mózgu państwa spotka się ona z Bartłomiejem Misiewiczem Krystyną Pawłowicz i ojcem Tadeuszem Rydzykiem, bo ten dobór rozmówców otworzyli oczy na polskie przemiany po nich ona te otwarte oczy nawet wytrzeszcz tak jak 6 tys już polsko niemiecki tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA